Skocz do zawartości


majkel

Rejestracja: 13 sie 2006
OFFLINE Ostatnio: 10 09 2006 22:42
-----

Moje tematy

Pad "Microsoft SideWinder game pad"

22 08 2006 - 18:35

Witam!
Znalazłem w szafie mojego starwgo pada "Microsoft SideWinder game pad". Lecz gd podłączam go do mojego portu w PC i konfiguruje w Kontlorerach gier wyświetla sie okienko: Port gier nie jest skonfigurowany lub jego sterowniki nie są skonfigurowane. Czym to może być spowodowane ? Mam płytę główną ASUS K8V-X (AMD Socket 754) i wrzuconego przez serwis port gier podłączony (sprawdziłem, przeczyściłem). Stery do pada mam ale działają tylko pod Win95,Win98 lecz potrafie zkonfigurować go pod XP ale coś nie tak z tym portem ... Z góry dzięki za szybką pomoc. Serdecznie pozdrawiam, majkel

[win] Rozwalony Windows, naprawa przez Kubuntu.

18 08 2006 - 12:51

Witam !
Z własnej głupoty rozwaliłem sobie WindowsaXP Pro :D . Edytowałem plik w system32 po czym zapomniałem przywrócić jego starej wersji i teraz Windows nie chce sie włączyć. Pytanie brzmi: Czy mogę dostać sie przez Kubuntu do windowsowskiego folderu /system32/ i wklejić tam poprawną wersje pliku ? Z góry dziekuje za pomoc. Serdecznie pozdrawiam, majkel :(

PS: Nie wiem czy to sie przyda ale mem Windowsa i LINUKSA na tej samej partycji.

Wybór Linuxa.

13 08 2006 - 16:40

Witam.
Mam wielki problem. Nie wiem którego linuxa wybrać. Ubuntu Linux czy Mandriva Linux ? Który lepszy ? Może inaczej ... który łatwiejszy w obsłudze. Jestem kompletnym laikiem w sprawie linuxa więc przydałoby sie żeby nie był bardo skomplikowany. Z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam, majkel :)

Dwa systemy na jednym PC

13 08 2006 - 01:01

Witam!
Moie pytanie brzmi następuąco. Czy mogę mieć na jednym komputerze dwa systemy operacyjne (WindowsXP Pro SP2 + jakiś Linux) ? Nie miałem do czynienia z linuxem a bardzo chciałbym go poznać lecz nie posiadam dwóch komputerów aby roździelić systemy dlatego chciałbym zainstalować dwa systemy na jednym komputerze. Jeśli sie da to jak wygląda kwestia zmniay systemu ? Z góry dziękuje za pomoc. Serdecznie pozdrawiam, majkel :D