Skocz do zawartości


luqs

Rejestracja: 03 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 07 11 2007 20:55
-----

Moje posty

W temacie: Problem z dyskiem podczas uruchamiania systemu

06 11 2007 - 18:49

dokladnie tak, od kad mam viste po wlaczeniu kompa i zaladowaniu sie systemu dysk caly czas mieli(pracuje) ok 5 min

po tem sie uspokaja i wszystko jest ok

W temacie: Problem z dyskiem podczas uruchamiania systemu

06 11 2007 - 12:15

eehhhhh....fachwcy:)
dysk ma 3 miesiaczki a w autostarcie mam 3 programu i nic wiecej

napisze wam jescze raz.......

POD XP TEGO NIE MIALEM OD 5 DNI MAM VISTE I NA VISCIE TO SIE POJAWILO!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!


moze teraz mi pomozocie:)

W temacie: VISTA Ultimate Przerywa ściąganie

05 11 2007 - 21:40

a moze to wina serwa z ktorego ciagniesz dany plik mi tez sie zdarza to samo co opisujesz ale w tedy szukam innego linka i wszystko ladnie sie sciaga

tak jak napisal tobie administrator sieci wina moze byc po ich stronie

W temacie: Problem z dyskiem podczas uruchamiania systemu

05 11 2007 - 21:32

"mieli" czyli dysk trzeszczy, glosno chodzi ?? mi sie zdajez ze tak to juz jest z dyskami ;) po jakims czasie od nowosci tak zaczynaja halasowac, mozna dyski sprobowac wyciszac lecz chyba malo to pomoze


nie zupelnie o to chodzi tytlko o to ze dysk caly czas pracuje po uruchomieniu visty ok 5min na xp tego nie bylo

pozdro

W temacie: Problem z kartą graficzną g-force 7950gx2

03 11 2007 - 20:21

dzieki za dobre checi ale to nie pomoglo,poza tym jak chodzi na 100% to jest straszny halas i jakby tak caly czas chodzila to byloby niedobrze