Skocz do zawartości


luki9696

Rejestracja: 29 sie 2010
OFFLINE Ostatnio: 14 01 2011 16:49
-----

Moje tematy

Laptop, jaki i gdzie kupić do 2000 zł

11 01 2011 - 19:05

Witam!
Zaznaczam, ze laptop będzie bardziej wykorzystywany do przeglądania internetu czy pisania różnych prac/projektów, jak to na studiach zwykle bywa.
Rozglądałem się już po różnych sklepach w mojej miejscowości, przeglądałem także internet. W cenie około 2000zł mogłem znaleźć procki i3 320M/370M, czy Intel P6100 lub Athlon II 320P chciałbym prosić was o opinię w sprawach tych procesorów, który lepiej wybrać i dlaczego.
W sprawie RAM, to nie robi mi dużej różnicy czy będzie to 2 czy 3 GB, ważne żeby były DDR3, widziałem w tych cenach 1066 MHz jak również 1333 MHz, ale to traktuję z dystansem bo RAMy zawsze można dokupić potem :)
No i grafika... niby do gier to laptop nie ma być, ale filmy w HD dobrze by było żeby się nie ścinały ;) Nie wiem jak sobie radzi Intel GMA, czy lepiej mieć zewnętrzną kartę z Radeona?
Co radzicie na tą chwile? Tak żeby zmieścić sie w 2000zł

No i jeszcze pytanie gdzie kupować? Sklepy w mojej miejscowości (Komputronik, Media Expert, Neonet), na allegro czy w jakimś sklepie internetowym (i jaki polecacie)? Wiadomo, że z allegro to różnie bywa z tymi warunkami gwarancji itp. Toteż jakaś opinia o tym gdzie najlepiej kupić też by mi się przydała.