Skocz do zawartości


lukasz_r128

Rejestracja: 02 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 22 09 2010 10:57
-----

Moje posty

W temacie: Windows 7 i niedziałające gry

28 07 2010 - 09:19

To jest specjalny tryb XP w Windows 7 i mnie osobiście by satysfakcjonowało :(

Wiesz no moim zdaniem jest to rozwiązanie z lekka prowizoryczne. Byłoby ono bardzo skuteczne (i pewnie będzie) dla starszych gier, ale w sytuacji, gdy gra jest wydana prawie rok albo i więcej po premierze nowego os'a i na jednym kompie działa a na innym nie no to coś jest jednak nie tak z tym kompem. Pytanie tylko co :(
I jeszcze żeby się upewnić chodzi o to prawda:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=FB633E9D-DDBC-4044-BB09-4F99E757064E&displaylang=pl

W temacie: Windows 7 i niedziałające gry

28 07 2010 - 08:29

To dużo zależy, bo jak masz Business i wyżej to możesz sobie włączyć virtualny XP i wtedy powinny pójść te gry...

Hmm ciekawe, to sprawdzę dokładniej co i jak, choć nie jest to satysfakcjonujące rozwiązanie, ale lepsze niż żadne, a póki co czekam na inne propozycje...

W temacie: Windows 7 i niedziałające gry

28 07 2010 - 08:11

hmmm gdzies czytałem że niektóre aplikacje nie będą działać po prostu na systemie 64-bitowym.

Hmm wydaje mi się, że gier to raczej nie dotyczy, zwłaszcza że na moim kompie działają bez problemu, a też mam 64-bitowy system

W temacie: Windows 7 i niedziałające gry

27 07 2010 - 14:20

Jaka to edycja seven'a?

A tego to nie wiem i nie bardzo mam możliwość sprawdzenia tego teraz. Wiem tylko, że kupywana na firmę, ale raczej nie jest to Business...
Ale czy coś takiego może mieć znaczenie? Przecież te wersje różnią się tylko jakimiś zbędnymi dla szarego użytkownika bajerami jak szyfrowanie danych czy coś takiego...

W temacie: Windows 7 i niedziałające gry

27 07 2010 - 12:40

Spróbuj uruchomić w zgodność z windows XP

Nie no aż takim ignorantem jeszcze nie jestem :D. Próbowałem, zarówno instalować w trybie zgodności jak i uruchamiać w trybie zgodności oraz jako administrator. Niestety, ale nie przyniosło to efektu.