Skocz do zawartości


lelle948

Rejestracja: 24 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 15 08 2009 03:12
-----

Moje tematy

Aktualizacje automatyczne

02 01 2009 - 23:00

Witam!

Dzisiaj robiłem cały system na nowo tzn.usunąłem wszystkie partycje i zrobiłem od nowa.Po włączeniu kompa i zainstalowaniu kilku programów wyłączyły mi się aktualizacje automatyczne.Nic nie ruszałem ani nie wyłączałem tam niczego.Poza tym za każdym razem jak włączę przeglądarkę internetową to po paru stronach włącza mi się w nowym oknie jakaś strona travian.Denerwuje mnie to ;) i nie wiem co z tym zrobić.Najbardziej mi zależy na aktualizacjach.Nie mogę ich włączyć bo pisze coś takiego:
CODE-BOX
Przepraszamy.Centrum zbezpieczeń nie może zmienić ustawień automatycznych.Aby samemu spróbować zmienić te ustawienia,przejdź do apletu System w Panelu sterowania.Na karcie Aktualizacje automatyczne,zaznacz opcję Automatyczne(zalecane),a następnie kliknij przycisk OK.


Ma ktoś jakieś pomysły??

PS:Jeszcze jedna sprawa.Jak otwieram internet explorer to mam komunikat żebym pobrał Antivirus 2009.Ja oczywiście daje anuluj ale i tak mi chce pobrać.Nigdy tego nie ściągnąłem.Wpisałem w google.pl Antivirus 2009 to pisze,że taki faktycznie istnieje.Kiedyś czytałem,że takie rzeczy robi trojan vundo ale to jest nie możliwe żebym go złapał godzine po zrobieniu systemu prawda??

Pokaż swój pulpit

01 01 2009 - 21:01

Witam!

Widziałem jak userzy na innych forach robią tematy w których każdy pokazuje swój pulpit dlatego też zakładam ten temat.Niech każdy pokaże swój pulpit i powie jakich programów używał i z jakich stron brał materiały.To mój piękny czyściutki pulpit:
[attachment=1734:pulpit.gif]

Używałem:
Tune Up Utilities 2009
Icon Packager

Strony:
http://www.wincustomize.com/
http://www.winmodify.net/

Mam nadzieje że temat będzie popularny i licze że ktoś go da do Ważnych tematów ;)

[wirus]Trojan Vundo

29 12 2008 - 00:59

Witam!

Dzisiaj skaner online firmy symantec wykrył w moim systemie trojana vundo.Usunąłem cały folder w którym był on ale słyszałem,że oprócz tego tworzy jakieś klucze w rejestrze i dziwne pliki tak więc poniżej zamieszczem link do log'a z Combofix'a.

Spoiler


Licze na w miarę szybką pomoc.