Skocz do zawartości


laskomek

Rejestracja: 04 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 06 09 2007 14:29
-----

Moje tematy

[ie] IE7

05 09 2007 - 15:21

Sory jak juz pewnie ktos zauwazyl zapisalem swoj problem nie tam gdzie powinienem jestem tu nowy i jeszcze nie wiedzialem ze pisze sie w konkretnych grupach wiec sorki.Podaje swoj problem: jak wlaczyc pasek wpisywania adresow (WWW) w przegladarce internet explorer 7(polska wersja)bo mi sie ukryl pod przyciskami <>(wstecz, do przodu).Ijeszcze jak w folderze muzyka wlacyc przyciski (bo wylaczylem sobie przez przypadek wszystkie . Nie mam gdzie kliknac zeby je wlaczyc nie mam nawet opcji plik itp wiec mam problem PROSZE O POMOC!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika

IE7

04 09 2007 - 16:49

heja jak wlaczyc pasek wpisywania adresow (WWW) w przegladarce internet explorer 7(polska wersja)bo mi sie ukryl pod przyciskami <>(wstecz, do przodu).Ijeszcze jak w folderze muzyka wlacyc przyciski (bo wylaczylem sobie przez przypadek wszystkie i nie mam gdzie kliknac zeby je wlaczyc nie mam nawet opcji plik itp wiec mam problem PROSZE O POMOC!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika