Skocz do zawartości


kucharz12

Rejestracja: 27 maj 2011
OFFLINE Ostatnio: 12 11 2011 22:40
-----

Moje tematy

Logi - Wolne wczytywanie

12 11 2011 - 19:58

Siemanko,
mam bardzo uporczywy problem. Chodzi o to, że od niedawna wszystkie moje gry wczytują się bardzo dług. Przyszło to z dnia na dzień i zupełnie nie wiem dlaczego. Dajmy na to kilka dni po ów spowolnieniu, gdy jeszcze myślałem ze to nic takiego zainstalowałem sobie GTA IV i do teraz początkowe wczytywanie (od kliknięcia na ikonę do pojawienia się menu gry) trwa jakieś 15-20 minut po czym klikam swojego save'a i muszę czekać kolejne ponad 15 minut, do tego są liczne lagi, a gdy ukończę jakąś misje wczytywanie kolejnej trwa jakieś 10 minut. Oprócz gier spowolniła się ogólna praca komputera, próbowałem już chyba wszystkiego co było w Google m.in. defragmentacje wszystkich dysków, oczyszczanie dysków, wielokrotne skanowanie w poszukiwaniu błędów, usunięcie zbędnych aplikacji i gier itd. Dodam, że wszystko zainstalowane jest na moim zewnętrznym dysku na USB Samsung s2 portable device 500gb. Jest zapełniony w połowie i wcześniej był podpięty pod to samo wejście USB i nie zmulał żadnej gry. Moje parametry:

- Karta graficzna: Nvidia GeForce 9800gt
- Procesor: Amd Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6000+ x2
- Pamięć RAM: 4 gb
- Pamięć wbudowana: 320 gb podzielona na dwie partycje + dysk USB samsung s2 portable device 500 gb

Oto moje logi z OTL(wyświetlił mi się tylko jeden notatnik):

1. http://www.wklejto.pl/109034


Mam nadzieje,że coś poradzicie :D

problem z komputerem - wolne ładowanie się gier

11 11 2011 - 20:48

Siemanko,
mam bardzo uporczywy problem. Chodzi o to, że od niedawna wszystkie moje gry wczytują się bardzo dług. Przyszło to z dnia na dzień i zupełnie nie wiem dlaczego. Dajmy na to kilka dni po ów spowolnieniu, gdy jeszcze myślałem ze to nic takiego zainstalowałem sobie GTA IV i do teraz początkowe wczytywanie (od kliknięcia na ikonę do pojawienia się menu gry) trwa jakieś 15-20 minut po czym klikam swojego save'a i muszę czekać kolejne ponad 15 minut, do tego są liczne lagi, a gdy ukończę jakąś misje wczytywanie kolejnej trwa jakieś 10 minut. Oprócz gier spowolniła się ogólna praca komputera, próbowałem już chyba wszystkiego co było w Google :D m.in. defragmentacje wszystkich dysków, oczyszczanie dysków, wielokrotne skanowanie w poszukiwaniu błędów, usunięcie zbędnych aplikacji i gier itd. Dodam, że wszystko zainstalowane jest na moim zewnętrznym dysku na USB Samsung s2 portable device 500gb. Jest zapełniony w połowie i wcześniej był podpięty pod to samo wejście USB i nie zmulał żadnej gry. Moje parametry:

- Karta graficzna: Nvidia GeForce 9800gt
- Procesor: Amd Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6000+ x2
- Pamięć RAM: 4 gb
- Pamięć wbudowana: 320 gb podzielona na dwie partycje + dysk USB samsung s2 portable device 500 gb

Mam nadzieje,że coś poradzicie :P