Skocz do zawartości


krzyskowski

Rejestracja: 10 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 11 09 2008 19:40
-----

Moje tematy

Paski na ekranie

10 09 2008 - 19:33

Czolem

Posiadam laptopa dell inspiron 9400 i kilka dni temu po wlączeniu pojawiły mi sie na ekranie poprzeczne paski. Komputer zrestartowalem, lecz paski pojawiły sie juz od początku przy ladowaniu biosa i windowsa, którego zreszta nie udalo sie odpalic (pojawił sie niebieski obraz z informacjami ze cos jest nie tak i windowsa nie da sie uruchomić). Komputer udaje sie uruchomic w trybe safe. W tymże trybie podłączylem go do tradycyjnego monitora i ekran wyglada tak samo (paski poprzeczne) wiec winę ekranu można wykluczyć. Ponad to w trybie safe odinstalowalem karte graficzna i od tej pory moge komputer uruchomic w trybie standardowym lecz paski nadal znajdują sie na ekranie. Osobiscie skłaniam sie ku uszkodzeniu karty graficznej lecz ekspertem nie jestem i z radoscia wyslucham porad ekspertów. Jednoczesnie mam pytanie gdzie mozna zakupic karte bo jak narazie moje poszukiwania w necie nie przyniosly szczegulnych rezultatów (mieszkam zagranica i skupilem sie na stronach angielskich). Za wszystkie porady z góry dzięki