Skocz do zawartości


krzysiek kk

Rejestracja: 02 wrz 2006
OFFLINE Ostatnio: 28 09 2009 22:50
-----

Moje tematy

[virus] Wirusy w programach

19 11 2006 - 19:17

Czesc.Podczas instalacji niektorych programow AVAST wykrywa wirusy.Sciagalem program daemon tools z kilku roznych stronek i za kazdym razem jest wirus.Podobnie z programem do kabla USB telefonu kom.Kiedys instalowalem ten programik do telefonu bylo czysto zachowalem go na dysku, dzisiaj musialem go zainstalowac jeszcze raz i wirus.Dlaczego tak sie dzieje?

Tworzenie tapety na pulpit

18 11 2006 - 18:57

Cześć. Zna ktos program dzięki ktoremu mozna utworzyc tapete na pulpit komputera skladajaca sie z kilku zdjec? Chodzi mi o to, aby mozna bylo ustawic w kazdej cwierci pulpitu inna fotke lub zrobic cos podobnego ze zdjec.

EuroPlus

18 11 2006 - 16:12

Cesc!Zgralem od znajomego program do nauki jezyka ang. EuroPlus.Dostalem do niego klucz ale nie chce sie uruchomic,klikam na autopley zaczyna przez chwilke myslec i na tym koniec.Probowalem juz roznie go uruchomic ale nie udalo mi sie. :D .Nawet nie uruchamia sie do tego momentu zeby mozna bylo wpisac klucz aktywacyjny.Plyta jest oryginalna i u kolegi dziala bez problemu.Uzywam WINDOWSA XP PRO.Moze potrzebny jest program do odtwarzania plyt chronionych prawem autorskim?

buczacy glosnik

14 11 2006 - 15:42

Czesc.Niedawno kupilem na ebayu glosniki Creative Inspire T3000 2.1 o mocy 6W i bufer 17W( RMS)Sa nowe.
Problem jest ze subwoferem poniewaz od samego poczatku czyli od nowego buczy.Musi byc ustawiony prawie na minimum basow zeby nie bylo tego slychac.
Moze ktos wie czy da sie cos z tym zrobic.Moze to nie jest wina gosnika?

YDP Flash Speech Recognition Support 1.0

14 11 2006 - 14:35

Czesc!Zauwazylem w zainstalowanych programach:YDP Flash Speech Recognition Support 1.0
Co to jest i co z tym zrobic?Odinstalowac,zostawic?Sprawdzalem w GOOGLE ale nic nie znalazlem!
Pozdrawiam.Czesc.