Skocz do zawartości


KrukKKu

Rejestracja: 15 wrz 2012
OFFLINE Ostatnio: 17 02 2013 05:40
-----

Moje posty

W temacie: Router Netgear Sky DG834GT - jak założyć hasło WiFi

18 09 2012 - 11:02

Mam pytanie czy istnieje program który przekazywałby połączenie na wejście Ethernet?, Chodzi o to że do mojego komputera stacjonarnego jest podłączony modem ADSL który podłącza sie kablem USB do komputera i chciałbym żeby ten sygnał był przekazywany do złącza Ethernet ponieważ mam 2 Router do którego podłącza się modem z tym Routerem kablem Ethernet, zrobiłbym to tak żeby podłączyć router kablem Ethernet do komputera i tak to bym miał internet na Laptopie, mam nadzieję że wytłumaczyłem to dobrze. Pozdrawiam.

W temacie: Router Netgear Sky DG834GT - jak założyć hasło WiFi

16 09 2012 - 11:18

Robiłem, podłączałem router do Komputera Stacjonarnego przez Ethernet. (Win XP) Pozatym gdy router jest włączony w trybie serwisowym karta Wi-Fi w routerze nie działa :D, robiłem to samo na Laptopie (Win 7) Ale wyskakuje to samo.

W temacie: Router Netgear Sky DG834GT - jak założyć hasło WiFi

15 09 2012 - 20:20

Karta Wi-Fi, pisało żebym podłączył pod Ethernet, włączył tryb serwisowy i to zrobił ale jak widać na SS wyskakuje Error.

W temacie: Router Netgear Sky DG834GT - jak założyć hasło WiFi

15 09 2012 - 19:04

Dobrzę, spróbuję, po informuje o wynikach. Dzięki wielkie

Niestety nie udaję mi się z flashować routera, włączam RmDrv.exe później UpgradeWizard.exe wybieram kartę Ethernet, i wyskakuje error, próbowałem także na laptopie (Win7)
Ale to też nic nie daje, już nie wiem co mam robić
SS: http://s1.img.pl/a/216930
PS: włączam także router w tryb serwisowy

W temacie: Router Netgear Sky DG834GT - jak założyć hasło WiFi

15 09 2012 - 14:30

WAN Setup

Disable Port Scan and DOS Protection (Jako do zaznaczenia "Fajką")

Default DMZ Server [192].[168].[0].[ ] (Ostatnie to puste miejsce na dokończenie adresu IP, do zaznaczenia "Fajką")

Respond to Ping on internet WAN Port (Do zaznaczenia "Fajką")

MTU Size (in bytes) [1500]

Przyciski Apply i Cancel