Skocz do zawartości


krisu1948

Rejestracja: 23 cze 2015
OFFLINE Ostatnio: 23 06 2015 22:53
-----

Moje tematy

Prawa administratora

23 06 2015 - 22:56

Witam. Mam problem, otóż nie mogę nic zainstalować na laptopie z Windowsem 8, ponieważ zawsze wyświetla się powiadomienie, że trzeba wpisać hasło administratora, lecz go nie znam. Na moim koncie nie posiadam żadnych praw administratora (probowałem już przez cmd, lecz po wpisaniu komendy wychodzi:"odmowa dostępu"). Czy wie może ktoś z Was jak nadać sobie prawa admina i zrobić bez formatowania itp? Dziękuje! :)