Skocz do zawartości


konradw9

Rejestracja: 04 lut 2010
OFFLINE Ostatnio: 05 02 2010 23:48
-----

Moje posty

W temacie: Po zmianie ramu komp zamula

05 02 2010 - 18:36

Dziki Geronimo za kompleksowa odpowiedz ;)

Czyli majac parametr CL 3.0 - to znaczy 3 cykle na czas opoznien - mam najgorsza z opcji - najwolniejsza.

Tak czy siak po zmianie na 3.0 komputer smiga jak oszalaly... :)

A sprzet jak sprzet Gero... Sluzy tylko do serfowania po necie i zalenia sie na forach ;) - wiec jest aaaaaz nadTo :)

/parenascie lat temu spedzilem mnostwo nieprzespanych nocy przy Warcraficie i to byl koniec z grami - a tym samym nikonczacymi sie modernizacjami komputera :) - to taka mala dygrasja :)

3m sie dzielnie Apaczu ;)

W temacie: Po zmianie ramu komp zamula

05 02 2010 - 13:01

więc jak, problem pozostał czy nadal istnieje? Określ się może definitywnie.


Tak - w tym momencie jest dobrze. Ani razu si nie zresetowal od tej chwili.

Biore udzial w dyskusji - by dowiedziec sie czegos wiecej.

Czy jesli pomoglo - przestawienie 2,5 - na 3 - to wystarczy i komputer dziala stabilnie - czy za chwile cos sie przepali...? Czy moze ten zasilacz jest rzeczywiscie za slaby? Choc mój sprzet nie jest wymagajcy...:
- AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+
- 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)
- NVIDIA GeForce4 MX 440 (Microsoft Corporation) (64 MB)
- Creative SB Live! (CT4620) Sound Card

Po prostu chce dowiedziec sie czegos wiecej i nie dziwic sie za chwile co sie dzieje. Jestem zadny wiedzy Kolego i tyle ;) ...ja nawet nie wiem co to jest za wartosc 2,5 zmieniona na 3 - czemu przy 512 bylo dobrze a przy 1024 juz musi byc 3.

Mimo ze jest zrobione - to interesuje mnie o co chodzi.

Oczywiscie odrazu zaznacze, ze nie na jednym forum jestem i nie brak - PRZEMADRZAJACYCH sie ***** - i jak widze, ze ktos zadaje pytanie a tu 20 odpowiedzi - w kierunku tego goscia zamiast na temat - no to tylko mozna zadac sobie pytanie w jakim spoleczenstwie zyjemy... Forum jest zeby sie wypowiedziec i pomoc a nie jazdzic po drugim...

/ wlasnie przyszla mi mysl czy jest moze jakies forum "zalenia sie" ;)

Zartuje zartuje. Po prostu jak ma ktos jeszcze cos madrego do powiedzenia na ten temat to chetnie bym sie dowiedzial...
Pozdro

W temacie: Po zmianie ramu komp zamula

05 02 2010 - 11:52

Dzieki za odpis

Prosze mój zasilacz:
Załączony plik  Zasilacz.jpg   86,14 KB   23 Ilość pobrań

A jak idzie sprawdzi czy jest walniety...?

W temacie: Po zmianie ramu komp zamula

04 02 2010 - 14:34

Zmień SDRAM CAS Latency z 2.5 na 3 i sprawdź czy nie masz zakładki CPU/FSB



Zmienilem na 3 a zakladki FSB nie mam - patrzyl czy jest jako rozwinicie skrotu F... S... B... ale te| nie bylo nic podobnego / jak narazie bez restartu

/ zaznaczylem ze wylaczylem w opcjach "Automatyczny restart" przy AWARII - i co sie stalo...???

>>> komputer sie nie zresetowal - tylko wlaczyla sie niebieska strona z AWARIA SYSTEMU -musialem sam zresetowac...

Jak narazie zminilem z 2.5 na 3 i jest dobrze. Moze to tylko o to chodzilo...?

Dzieki za odpis. Jakbys wiedzial cos wiecej? Dlaczego sie resetuje? Co moze byc nie tak...?