Skocz do zawartości


Zdjęcie

konkurs - ultradźwięki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wikiolo

Wikiolo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 14 11 2008 - 20:47

Mam jutro pewne spotkanie harcerskie na około 100-150 osób i muszę wymyślić jakąś zabawę/konkurs dla całej sali , ewentualnie dla reprezentantów danej drużyny. Wymyśliłem konkurs na najlepszy słuch . Każda drużyna wybiera sobie osoby z najlepszym słuchem(najlepiej młodych) , a ja puszczam z komórki ultra-dźwięki o różnych częstotliwościach i pytam się kto słyszy(oczywiście czasem wrabiam nie puszczając) i tak do skutku. Lecz do wykonania tego konkursu potrzebny mi jest programik , albo zbiór dźwięków o zwiększającej się częstotliwości , lecz to przewyższa moje zdolności szukająco-tworzące , czy mógłby mi ktoś z forumowiczów sprezentować taki program lub zestaw dźwięków. Jeśli ktoś ma inne pomysły , to z chęcią przyjmę


Z góry dzięki.

  • 0

#2 jarzabek89

jarzabek89

    Stały użytkownik

  • 284 postów

Napisano 14 11 2008 - 21:01

Ultradźwięki to takie dźwięki, których człowiek nie słyszy, bo jest za wysoka częstotliwość, więc konkurs bez sensu :P

  • 0

#3 trixxx17

trixxx17

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 14 11 2008 - 22:57

Infra i ultra dźwięków człowiek nie słyszy wiec trochę lipa z tym konkursem, możesz puszczać jakąś rozmowę coraz głośniej, jeżeli ktoś usłyszy to wygrywa --> to raczej się nadaje na dobry słuch, można coś wymyśleć na zapach np. kolesiowi zawiązujecie oczy i podsuwacie mu pod nos coś pachnącego lub śmierdzącego i musi zgadnąć tylko trochę z tym zachodu
  • 0

#4 Wikiolo

Wikiolo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 15 11 2008 - 00:52

ale chodzi mi o takie ultra dzwieki typu teen-buzz(czy jak to tam sie pisze) ,ktore czlowiek slyszy ,ale tylko w młodym wieku
  • 0

#5 jarzabek89

jarzabek89

    Stały użytkownik

  • 284 postów

Napisano 15 11 2008 - 01:44

Twoje dźwięku numer 2 też po mojemu odpadają, bo to nie będzie konkurs na umiejętności, zdolności itp. tylko wygrywa osoba, która jest w takim wieku by usłyszeć owe dźwięki :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych