Skocz do zawartości


koniczek3

Rejestracja: 30 maj 2008
OFFLINE Ostatnio: 13 11 2012 23:52
-----

Moje tematy

Komputer nie włącza się - brak pliku systemowego system32

13 11 2011 - 02:39

Witam, ostatnio nawiedził mnie taki problem. Windows XP.
Komputer po wykryciu i usunięciu wirusów, przestał się odpalać. Podczas włączania pokazywać, że brakuję pliku system32. Postanowiłem, więc zbootować płytę i naprawić poprzez konsolę odzyskiwania itp. Problem w tym, że kiedy włążę płytę, ta się załaduję no i wybiorę przykładowo "R" to na ekranie pojawia się, że na komputerze nie ma żadnego dysku. Sprawdzałem, w środku wszystko jest podpięte itp. Proszę o pomoc :D Z góry dziękuję :P

Komputer nie odpala się po podłączeniu nowego modemu

07 11 2011 - 22:07

Witam, ostatnio nawiedził mnie taki problem... Windows XP...Podłączyłem do komputera nowy modem, wyłączyłem komputer, który już nie chciał się ponownie włączyć. Kiedy chce go odpalić, pojawia się tylko pierwsza strona i w sumie to tyle. Pojawia się też niby jakieś ładowanie czegoś, czarne tło i tam można i pół dnia. Nic więcej się nie dzieje. Proszę o pomoc, jakieś rady. Z góry dziękuję ;)

EDIT:
Trochę lipa, bo nie mam komputera przy sobie tylko w drugim mieszkaniu. Z tego co zdążyłem zapamiętać to:
- modem neostrada combo zte
- system XP
- i co się pokazuję. Jest to swego rodzaju instrukcja, która każe wciskąć poszczególne klawisze:
press del to run setup - po wciśnięciu pokazuję się:
entering setup...
dalej F8
bbc pop-up
alt + F2
flash will be...

I potem tak już zostaje.