Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer zza oceanu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jakusza

jakusza

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 24 02 2008 - 15:48

witam,

Zamierzam sprowadzic sobie przez kogos do polski laptopa, wybralem jeden z modeli sony vaio, specyfikacji nie bede podawal bo nie sadze by to kogos bardziej obchodzilo, w kazdym badz razie przyleci do mnie laptop z usa, wiec powiedzcie mi co z zasilaniem do niego...

najlepiej by bylo gdyby tam mieli opcje wybrania sobie zasilacza,ale jest to sklepik zwykly wiec, mam pytanie jak bym sprowadzil go na surowo bez kombinowania to bedzie jakis problem z dostaniem w sony takiego zasilacza?? czy trzeba by cos nie wiem baterie wymieniac :confused:

Jak to jest??

I dodatkowe pytanie:

Gwarancja, konkretnie słyszałem, że się ją traci - ale nie wiem dlaczego tak mówią, wiem wiem głupio wysylac laptopa do stanow by mi go zreperowali i odeslali, ale jak dostaje gwarancje sony 1 rok to sony polska nie przejmuje w polsce obowiazku naprawy?? Przynajmniej przy konsolach np ps3 nie gra roli skad konsola jest, jest gwarancja sony i robią w polsce nawet importowane :D

  • 0

#2 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 25 02 2008 - 08:27

co do zasilania to wystarczy ze kupisz sobie nakladke na wtyczke do zasilacza na polskie wejscie kosz ok 2.5zl iwszystko smiga bez problemu, co do gwarancji to najlepiej napisz do sony polska i sie dowiedz, jak wracalem ze stanow to przytargalem acera i on mial gwarancje miedzynarodowa wiec nie bylo problemu, kazdy laptop to ma tyle tylko ze to opcja za ktora w duzej czesci musisz placic

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych