Skocz do zawartości


komfortbest

Rejestracja: 19 sie 2011
OFFLINE Ostatnio: 31 08 2011 18:36
-----

Moje posty

W temacie: Szkoła Hakerów

29 08 2011 - 20:07

No właśnie jest całkiem fajna, mam u siebie zarówno książkę jak i płytki, można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy wszystko jest w prosty i przystępny sposób podane. No wiadomo, jeśli ktoś zakupując Szkołę Hakerów miał nadzieję na to, że dowie się jak włamać się do Pentagonu :kufel: to może się zawieść, ale na pewno pozna się podstawy zabezpieczeń i ich łamania.

W temacie: Najlepsza marka telefonu komórkowego

25 08 2011 - 15:06

Ja mam nokie N8 i jestem bardzo zadowolony, co prawda jest jedna irytująca rzecz, i nie wiem czy to mój model ma feler czy w każdym tak jest, ale po wybraniu numeru muszę ręcznie blokować klawiaturę bo po przyłożeniu do ucha nie blokuje się automatycznie i łatwo jest rozłączyć albo zawiesić rozmowę w jej trakcie.

Poza tym jednym problemem jest rewelacyjna, żadnych problemów z GPSem, zdjęcia robi bardzo dobre, z kręceniem filmów radzi sobie nawet przy słabym oświetleniu, dźwięk też jest niczego sobie. Generalnie nadaje się doskonale do wszystkiego poza dzwonieniem :lol:.

W temacie: Dostosowywanie Joomli

25 08 2011 - 15:01

Jeśli chodzi o Joomle, jest bardzo prosta w obsłudze, ale jak każdy ogólnie dostępny CMS jest podatna na włamania gdyż każdy ma wgląd w bebechy. Dla zminimalizowania niebezpieczeństwa dobrze jest zrobić chociaż kilka autorskich modułów które nie będą ogólnie dostępne, tak mi się przynajmniej wydaje.