Skocz do zawartości
Aktualnie masz wyłączony javascript. Kilka funkcji może nie działać. Włącz ponownie javascript, aby korzystać z pełnej funkcjonalności.
kobieta nie posiada znajomych
30 09 2013 - 17:58
Witam
Mam problem z monitorem Sony. Ekran czarny a co jakiś czas pojawia się komunikat :
CABLE DISCONNECTED
INPUT1: DVI-D
może ktoś miał podobny problem i wie co jest jego przyczyną?