Skocz do zawartości


Zdjęcie

klikam na dysk i wyskakuje wyszukuj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sylveq

Sylveq

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 05 2007 - 23:27

Mam problem z Windowsem Xp a konkretnie z dyskami mianowicie do tej pory jak klikłem 2 razy na dysk to otwierało mi się okno z folderami na tym dysku teraz jak klikne 2 razy to otwiera się okno wyszukuj plików na dysku dopiero jak nacisne na dysk prawym przyciskiem myszy i tam wezme drugą opcję otwórz bo pierwsza jest wyszkuj to otworzy się okno z folderami ..... może ktoś wie jak zmienić żeby było tak jak dotychczas że jak klikne 2 razy na dysk to otworzy się okno z folderami a nie opcja wyszukuj plików na dysku ...... prosze o pomoc bo to naprawde męczące

  • 0

#2 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 10 05 2007 - 09:51

Witam.

Otwórz dysk sprawiający problemy i wybierz z paska u góry: Narzędzia/ Opcje folderów/ Pokaż ukryte pliki i foldery. Zobacz teraz, czy nie masz tam pliku o nazwie 'autorun' bądź podobnej. Podobny problem miał jeden z userów, gdy skopiował na dysk zawartość płyty a ukryty plik pozostał stwarzając problemy.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0

#3 Sylveq

Sylveq

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 05 2007 - 14:49

nie nie ma tego pliku ... to samo jest z wszystkimi partycjami i cdromami jak zmienić żeby po 2 kliknięciach pokazało się okno z plikami a nie wyszukuj jedyną opcją żeby to zrobić to jest naciśniecie prawym przyciskiem i z tamtąd wziąść opcje otworz i dopiero wtedy otworzy się okno z plikami na tym dysku a tak zawszy jest okno dysku ale nie ma plików tylko jest opcja wyszukuj

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych