Skocz do zawartości


kew

Rejestracja: 29 paź 2016
OFFLINE Ostatnio: 05 12 2016 22:09
-----

Moje posty

W temacie: Zniknęły foldery z pendrive'a, ale ilość zajętego miejsca jest taka sama.

02 11 2016 - 23:01

Dobra już nie ważne, załatwiłem sprawę ze sprzedającym, niestety pendrive zmarł po formacie na ntfs, może go odratuję.


W temacie: Zniknęły foldery z pendrive'a, ale ilość zajętego miejsca jest taka sama.

02 11 2016 - 20:08

up


W temacie: Zniknęły foldery z pendrive'a, ale ilość zajętego miejsca jest taka sama.

31 10 2016 - 08:22

Ale ten pendrive waszym zdaniem jest fejkowy czy nie? Nie ma loga żadnego a wynik testu h2testw macie, nie chodzi już o to czy on będzie działał czy nie bo ja go równie dobrze mogę [beeep]nąć do pieca, tylko chodzi o to żeby gościu się nie cieszył za bardzo że sobie bezkarnie sprzedaje shit.


W temacie: Zniknęły foldery z pendrive'a, ale ilość zajętego miejsca jest taka sama.

30 10 2016 - 19:30

Wrzucałem muzykę i teraz wyskakuje plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny...


W temacie: Zniknęły foldery z pendrive'a, ale ilość zajętego miejsca jest taka sama.

30 10 2016 - 18:59

i nagle będzie miał faktycznie 32gb ? ;D Spróbuję może to coś da

 

edit. sformatowałem, mam się spodziewać że jak wrzucę 30gb plików to będzie to normalnie można odtwarzać ? Bo nie do końca wiem co teraz zrobiłem.

 

edit2. poczytałem trochę i jeśli chodziło o to ograniczenie do 4gb w fat 32 no to nw czy to coś zmienia bo ja wrzucałem ok 2gb i niektóre pliki mi zniknęły no i do tego ten test h2testw.

 

Spoiler