Skocz do zawartości


kamila27b

Rejestracja: 22 lip 2007
OFFLINE Ostatnio: 25 07 2007 21:58
-----

Moje tematy

Zmiana telefonu w trwającym jeszcze abonamencie [PLUS]

22 07 2007 - 17:29

Witam wszystkich.
Z góry przepraszam, jeżeli stworzony przez mnie temat jest nieodpowiedni do tego forum. Nie wiedziałam gdzie i kogo zapytać. A nóż widelec ktoś będzie tak dobry i mi pomorze :)

Otóż chodzi mi oto, że mam telefon SE K750i na abonament w PLUSIE i do końca został mi jeszcze równy rok. Zainteresowałam sie innym telefonem [jeszcze nie wiem czy dostępny w PLUSIE]. Moje zapytanie dotyczy tego, czy mogę zmienić telefon który mam, na inny, mimo że jeszcze abonament się nie zakończył. Ale czy wolno tak zrobić, by ten abonament dalej spłacać [przekładając po prostu kartę sim z tego mojego obecnego telefonu na abonament] do tego nowego który mnie zainteresował? Czy tak można zrobić? Czy w ogóle trzeba pytać o "pozwolenie" operatora u którego telefon zakupiłam ? Chciałam po prostu już teraz zmienić telefon. Byłabym ciągle w Plusie tyle że inny telefon. Karta sim z abonamentem przełożona by była do tego nowego który sobie upatrzyłam. Pytanie tylko do Was czy tak zrobić mogę?? Czy koniecznie muszę czekać do końca abonamentu by ten telefon wymienić ? Mam nadzieję że jasno wyraziłam o co mi chodzi. Jeżeli nie to pytajcie może uda mi się jeszcze raz wytłumaczyć a jasno. Tylko proszę - pomóżcie mi . Jeżeli nie wy to kto ? Do tego Plusa mam dosyć daleko, i żeby się tam zabierać to musiałaby to być ważna sprawa a nie tylko zwykłe pytanie czy można czy nie można. Proszę Was o pomoc. Pozdrawiam :)