Skocz do zawartości


Zdjęcie

kalendarz google w chrome


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tkaczuu

tkaczuu

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 11 04 2013 - 20:38

Witam,

mam problem z używaniem kalendarza google przez przeglądarkę chrome. Chodzi o to, że przy próbie przesuwania miesięcy (strzałka prawo lewo, lub dni) po kliknięciu w te strzałki nic się nie zmienia.(Widzę tylko dany miesiąc i nie mogę zmienić na żaden inny) Problem nie wystepuje w IE. Jaka może być tego przyczyna. Dzięki za podpowiedź. Chrome zaktualizowany do najnowszej wersji.

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 19 04 2013 - 10:09

Ja tu węszę obecność wtyczek albo właściwie ich brak albo blokadę przez Firewall. Objaśnienia. Pie###e gogle do własnej pracy wymaga od cholery pośrednich usług ze swoich serwisów. Twój FireWall widząc że strona internetowa przekazuje informacje do wielu stron trzecich - moze je blokować (jesli masz nastawiony paranoiczny poziom zabezpieczeń :P ) Ale skoro chodzi na IE, to podejrzewam, że możesz mieć zwyczajnie wyłączoną obsługę JAVY. Jesli masz wtyczki blokujące szpiegowanie, skrypty i inne niebezpieczne ścierwa - to gogle przestanie ci działać.
Przy okazji - wywal tę g####ą przeglądarkę i ściągnij czysty Chromium w wersji Portable. Jest znacznie lepsza, nie ma szpiegów, pluskiew i innych syfów gogla, a użyteczność ta sama.

Użytkownik 100nka edytował ten post 19 04 2013 - 10:09

  • 0

#3 beefresh

beefresh

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 19 04 2013 - 13:13

na Twoim miejscu to przeniosłabym się na firefoxa, tam nie ma takich problemów jak na chrome

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych