Skocz do zawartości


introspektor

Rejestracja: 04 lis 2014
OFFLINE Ostatnio: 07 12 2014 16:06
-----

Moje tematy

Prośba o identyfikację pamięci (screen)

12 11 2014 - 15:18

Cześć, chciałem prosić o identyfikację kostki pamięci. Poniżej zamieszczam screen z CPUID. Chciałbym kupić taką samą kość, 4GB. To są chyba DIMM DRR3, ale nie wiem jaka częstotliwość i z tego, co patrzyłem kiedyś na allegro, są różne rozmiary tych kości i wygląd :/

 

2vud15s.jpg


Adobe premiere

10 11 2014 - 17:53

Cześć, chciałem zapytać, czy w Adobe Premiere jest opcja użycia pliku muzycznego FLAC, wstawienia nieruchomego tła (np. z obrazem, albo czarnego z jakimś napisem) i następnie zapisanie klipu wideo bez straty jakości dźwięku?


Instalacja forum phpbb i jakiś darmowy serwer?

09 11 2014 - 22:12

Cześć, chciałem zapytać, czy osoba nie dysponująca wiedzą programistyczną, ani specjalistyczną wiedzą komputerową - ale trochę środowisko ogarniająca - poradzi sobie z instalacją darmowego forum phpbb?

 

oraz drugie pytanie:

 

Czy moglibyście polecić jakiś darmowy hosting, który umożliwi mi instalację tego forum i przetestowanie, czy w ogóle dam sobie radę z tym procesem?

 

Dzięki z góry! ;)

 


Duży wiatrak z tyłu obudowy

04 11 2014 - 15:49

Cześć, mam do Was pytanie. Na tylnej ściance mojej obudowy znajduje się sporych rozmiarów wiatrak. Ostatnimi czasy wydaje z siebie coraz głośniejsze, chroboczące dźwięki. Myślę nad jego wymianą, tyle, że nie wiem dokładnie jaki jest to rodzaj wiatraka i na jakim powinienem się skupić w trakcie poszukiwań. Ktoś może napisać coś więcej, ewentualnie podsunąć zdjęcie, aukcję takiego, jaki się nada