Skocz do zawartości


Zdjęcie

internet radiowy i pppoe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 fluck

fluck

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 12 2006 - 15:02

Witam wszystkich.

Jak w temacie łączę się z internetem przy pomocy karty wifi firmy Jaht wn-1011pci z AP a następnie uruchamiam połączenie pppoe. Od pewnego czasu (ok. 2 tygodni) występują problemy z łączeniem się z internetem pod windowsemXP przez pppoe. Średnio tylko w jednym na kilka uruchomień komputera udaję mi się zestawić połączenie, a często po zestawieniu połączenia zostaje rozłączony i nie udaje mi się ponownie połączyć (czasem pomaga restart komputera). Równocześnie program dołączony do karty wifi, którym wybieram mój AP pokazuje, że jestem podłączony do AP. Parametry połączenia są takie jak przes ostatnie 2 lata (w tym czasie wszystko działało poprawnie). Równocześnie mam zainstalowany Ubuntu Linux 6.06 na którym łączę się przez pppoe z internetem, nie mam przy tym rzadnych problemów, łączę się z pełną prędkością i nie rozłącza mnie.
Przeinstalowałem już kilkukrotnie system i próbowałem różnych kombinacji sterowników mimo to nie udało mi się rozwiązać tego problemu. Mój dostawca umywa ręce twierdząc, że u nich wszystko działa poprawnie.
Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem będę wdzięczny za wszelką pomoc.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych