Skocz do zawartości


Zdjęcie

[inne]tryb awaryjny nie działa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kalaxe

kalaxe

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 18 01 2010 - 10:19

Mam windows vista premium home,od paru dni nie moge nic na kompie zrobić. Po załadowaniu systemu niektóre aplikacje dają się odpalić, inne pomimo uruchomienia są niewidoczne - np IE odpalam, ale się szbko po odpaleniu coś zablokowuje, że nic w nim nie mogę kliknąć, działa jedynie prawy-klik zamknij; Po odpaleniu firefoxa pojawia sie klepsydra zamiast kursora, po chwili znika i ...nic ;) kombinacja ctrl+alt+del działa podobnie jak firefox, z tą różnicą, że pojawia się w trayu zużycie procesora(charaktersytyczne dla ctr+alt+del).

Próbowałem odpalić tryb awaryjny, ale po jego uruchomieniu, nie ma ani ikonek na pulpicie, ani tapety, tylko te napisy tryb awaryjny, system nie reaguje na skróty klawiaturowe typu ctr+alt+del, win+r .

Co da się zrobić, żeby działało?

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 18 01 2010 - 12:06

Jak masz włączone przywracanie systemu, to wczytaj ostatnią dobrą konfigurację, podejrzewam u ciebie działanie jakiegoś szkodnika.

  • 0

#3 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 18 01 2010 - 12:23

j/w przeskanuj pc antywirusem podczas uruchamiania komp. , możliwe,że masz małego złośliwca
  • 0

#4 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 18 01 2010 - 12:43

Wirus ;)

Zrób i podaj tu na forum loga z Combofix'a & przeskanuj kompa Mbam'em (Pełny scan + log)

PS: Przenoszę.
  • 0

#5 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 18 01 2010 - 13:56

macsch15 - combo potrafi rozpierniczyć system w imenty, więc co do jego użycia byłbym ostrożny.
  • 0

#6 kalaxe

kalaxe

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 23 01 2010 - 15:48

1. Nie mam włączonego przywracania systemu, można je jakoś włączyc?
2. Można przeskanować system zanim się on włączy? mam avasta i po odpaleniu kompa jak go klikam to też się nie odpala.
3. Combofix'a i Mbam'a nie odpale ani nie zainstaluje, bo w trybie normalnym nie mogę a awaryjny sie nie odpala :szczerb:

----------------------
Wygląda na to że pliki exe mi nie działają. W jakich plikach tekstowych mogę znaleźć listę programów ładujących się wraz z systemem ?

Użytkownik kalaxe edytował ten post 25 01 2010 - 12:00

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych