Skocz do zawartości


Zdjęcie

[inne]nie działa przeglądarka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawko810

pawko810

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 08 03 2010 - 22:03

witam.kolega mnie poprosił żebym sprawdził co jest nie tak z jego kompem.okazało się że skape,gg działaja normalnie a nie może się otworzyć żadna strona w przeglądarce.próbowałem mozzille i explorer i nic
pierwszy raz sie z takim czyms spotkałem
ma internet w orange przez modem
proszę o pomoc

  • 0

#2 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 09 03 2010 - 15:21

Sprawdź w firewall czy nie masz zablokowanego portu 80.

  • 0

#3 maja123

maja123

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 28 03 2010 - 19:17

W końcu znalazłam kogoś kto ma ten sam problem co ja.

od momentu kiedy założyłam internet dziwnie mi przerywał i co kilka dni nie miałam w ogóle neta. GG działa normalnie cały czas. Problem w tym że Explorer ani Mozilla nie wczytują mi żadnej stronki. Teraz jest tak samo ale zainstalowałam Operę i na razie wszystko wczytuje.

Specjalista powiedział mi że mam pełno wirusów na kompie i jak zrobie system to będzie wszystko oki. Na razie szukam sterowników i męczę się w przeglądarce Opera.
  • 0

#4 Gość_Andziorka_*

Gość_Andziorka_*

Napisano 01 04 2010 - 02:46

Wpisz Open Dns-y, czyli: wchodzisz w połączenia sieciowe, naciskasz prawym przyciskiem myszy na Twoje połączenie, właściwości, najeżdżasz na: Protokół internetowy (TCP/IP) i klik na właściwości, na dole masz: Użyj następujących serwerów DNS, zaznacz i wpisz takie DNS-y: 208.67.222.222 i 208.67.220.220

Wejdź w: Start –> uruchom, wpisz cmd, w okienku wpisz: ( po każdym wpisie enter)
netsh winsock reset
netsh int ip reset resetlog.txt


Wejdź w: Start->uruchom->wpisz cmd
w nowym oknie wpisz: ipconfig /flushdns

Następnie reset komputera i sprawdź czy działa.
  • 0

#5 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 01 04 2010 - 12:31

A co by było jakby net wcale nie działał? Dostwaca Netia. Matka nie chce do nich dzwonić.

Użytkownik Jochnka edytował ten post 01 04 2010 - 12:31

  • 0

#6 Gość_Andziorka_*

Gość_Andziorka_*

Napisano 01 04 2010 - 15:43

To musisz sprawdzić czy powodem nie jest Twój sprzęt/ustawienia etc najpierw, dopiero później zadzwonić. A tak btw. Ty jesteś założycielem tematu czy tylko się podpinasz?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych