Skocz do zawartości


Zdjęcie

[inne]Szukam gry!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kucharek12

kucharek12

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 21 09 2008 - 17:11

Szukam gry gdzie skaczemy na bmx albo NS'ach. Takiej w oprawie graficznej jak na 2007/08 rok przystalo. Wielkie dzieki jesli ktos mi znajdzie jakas gre ktora spelnia moje wymagania!Dołączona grafika

  • 0

#2 olaPC

olaPC

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 09 2008 - 17:18

Szukam gry gdzie skaczemy na bmx albo NS'ach. Takiej w oprawie graficznej jak na 2007/08 rok przystalo. Wielkie dzieki jesli ktos mi znajdzie jakas gre ktora spelnia moje wymagania!Dołączona grafika

Ja mam Tony Hawk'sa American Wasterland tam fajne tricki na bmx'ie sie robi i jeszcze w GTA San Andreas są BMX'y i mozna poskakac fajnie. ;)

  • 0

#3 kucharek12

kucharek12

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 21 09 2008 - 20:25

Ja mam Tony Hawk'sa American Wasterland tam fajne tricki na bmx'ie sie robi i jeszcze w GTA San Andreas są BMX'y i mozna poskakac fajnie. ;)

Te gry akurat mam ale mi chodzi o taka gdzie jezdzi sie tylko na BMX'ach. I jeszcze z dobra grafa. Ale dzieki za podpowiedz ;) ;)
  • 0

#4 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 21 09 2008 - 21:42

kucharek12 - mam opcje która Ci się spodoba na 100% ;). Chodzi mi o to, żebyś zobaczył sobie na gierkę - Dave Mirra Freestyle BMX - . Wypas gra, chociaż nie najnowsza, ja jestem fanem piłki nożnej, ale Dave Mirra Freestyle BMX przeszedłem całe ;). Po prostu wypas gra ;) Grafa nie dorównuje tym najnowszym grą, ale dasz opcje grafiki na full i będzie dobrze wyglądało :). Najlepsze jest to, że gra do pobrania w pełni legalnie ZA DARMO z tej stronki:
http://cvr.pl/gry/dave-mira-bmx.php POLECAM, NIE POŻAŁUJESZ JAK ŚCIĄGNIESZ Dołączona grafika! (Ja na necie 512 ściągałem grę 14 minut)
  • 0

#5 kucharek12

kucharek12

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 22 09 2008 - 15:38

kucharek12 - mam opcje która Ci się spodoba na 100% ;). Chodzi mi o to, żebyś zobaczył sobie na gierkę - Dave Mirra Freestyle BMX - . Wypas gra, chociaż nie najnowsza, ja jestem fanem piłki nożnej, ale Dave Mirra Freestyle BMX przeszedłem całe ;). Po prostu wypas gra ;) Grafa nie dorównuje tym najnowszym grą, ale dasz opcje grafiki na full i będzie dobrze wyglądało :). Najlepsze jest to, że gra do pobrania w pełni legalnie ZA DARMO z tej stronki:
http://cvr.pl/gry/dave-mira-bmx.php POLECAM, NIE POŻAŁUJESZ JAK ŚCIĄGNIESZ Dołączona grafika! (Ja na necie 512 ściągałem grę 14 minut)

Dzieki. To jest to czego szukalem. Na maxi grafie wyglada calkiem niezle na poziomie san andreas wiec nie jest zle. THX za linka! Mi sie sciagnelo w 5 min. Ale moze jeszcze znacie jakies gry to powiedzcie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych