Mam problem z szablonem.
Otóż ściągnęłam szablon z www.sobienie.pl .
Weszłam na stronę, później dałam na WIDOK ----> Źródło ----> Plik ----> Zapisz jako ----> Zapisałam jako szablon.html
Następnie weszłam na http://sobienie.pl/parafia znowu weszłam na WIDOK ----> Źródło ----> Plik ----> Zapisz jako ----> Zapisałam jako parafia.html
Włączyłam program FrontPage. Dałam na otwórz i otworzyłam ten plik zapisany szablon. Wykasowałam wszystkie zbędne rzeczy tak, że strona została prawie pusta i wpisałam informacje o swojej miejscowości. Zapisałam to takie jakie zrobiłam.
Następnie otworzyłam, poprzez FrontPage, ten plik zapisany jako parafia. Również wykasowałam wszystkie zbędne rzeczy i wpisałam znowu informacje o swojej parafii. Również to zapisałam tak jak poprzednie.
Znowu otworzyłam, zapisany i wykonany przeze mnie plik szablon we FrontPage i dałam hiperłącze na napisie PARAFIA ten plik (strona) zapisany i wykonany przeze mnie pod nazwą parafia.
Zapisałam to wszystko pod tą stroną szablon tak jak wykonałam i nie używając FrontPage otworzyłam to.
Wszystko wyglądało tak jak zrobiłam. Kliknęłam na napis PARAFIA (na tej stronie) i wyświetliła mi się ta strona wykonana przeze mnie, którą zapisałam pod nazwą parafia, lecz później kiedy dałam wstecz wyświetliła mi się ta główna strona www.sobienie.pl skąd ściągnęłam szablon


Co mam zrobic żeby po naciśnięciu wstecz wyświetliła mi się strona wykonana przeze mnie a nie ta główna skąd jest ściągniety szablon???
Tak na marginesie Ja nie ściągnęłam tego szablonu żeby od kogoś zgapic i założyc stronę www na podobieństwo www.sobienie.pl lecz to jest moje zadanie domowe żeby wykonac stronę internetową obojętnie na jaki temat. Wszyscy z mojej klasy robią stronki na temat filmów, zwierząt, piosenkarzy i artystów. Nikt nie wpadł na pomysł żeby zrobic o swojej miejscowości więc ja mam taki zamiar.
To jest dla mnie naprawdę ważne! I proszę was jeżeli potraficie i wiecie jak to zrobic pomóżcie mi!

Będę naprawdę wdzięczna! Ale to naprawdę wdzięczna!

