Skocz do zawartości


Zdjęcie

[inne] Problem z daemon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 RAziu

RAziu

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 07 03 2007 - 22:48

Jeżeli zły dzial to z góry BARDZO przepraszam ale zależy mi na szybkiej i konkretniej odpowiedzi a konkretnie MAm taki problem w skrócie że nie moge stworzyć wirtualnych dysków daemonem ani alkoholem.
Ale od początku instaluje daemona (instalowałem już wszystkie wersje) instalacja przebiega normalnia uruchamiam ponownie kompa właczam daemona i tworzy się niby wirtualny dysk
NP: Device 0 [ ] no media
noi tu jest problem bo w "[ ]" nie ma literki niby nic na początku myślałem ale w Mój komputer też nie widze dysków a jak montuje na nim obraz to nic się nie dzieje
Gdy robie takie coś klikam set device parameters I z listy rozwijalnej "Drive letter" wybieram jakąś literke i wysakakuje bła "Unable to set new drive letter"
emulation tez robiłem żeby miec tam zaznaczone safedisc i securom naprzyklad i ogólnie naprawde nie wiem co mam robić poprostu nic nie działa te wirtualne dyski niby się tworzą i są w Menadżer urządzeń ale one nie są w Stacje dysków CD-ROM/DVD tylko w Inne urządzenia (z takim żółtym znakiem zapytania) i tam są takie nazwy:
IU3531F GWI845K SCSI CdRom Device (tworzą się za kazdym razem gdy tworze dyski daemonem a gdy wykasowuje je z daemonaone znikaja)
ZG2203Q KWV565Q SCSI CdRom Device (też przez daemona)
i jeszcze jakieś się tworzą przez alkohol ale nie pamiętam nazwy

wykasowaywałem wyżej wymienione nazwy z rejestru ale one po restarcie wracaja

  • 0

#2 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 08 03 2007 - 03:47

A zalaczyles virtualny naped w deamonie??:
-prawym na deamona
-set number of drives
-wybierasz 1
-dziala

  • 0

#3 RAziu

RAziu

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 08 03 2007 - 18:09

no wlasnie o to chodzi ze jak zalączam virtualny napedto on jagby sie nie zalaczy niby jest a go niema
  • 0

#4 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 09 03 2007 - 00:53

no wlasnie o to chodzi ze jak zalączam virtualny napedto on jagby sie nie zalaczy niby jest a go niema

Dajesz na pewno opcje ENABLED?? Zassij moze nowsza wersje albo inna niz sam masz.
  • 0

#5 RAziu

RAziu

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 09 03 2007 - 15:46

Dajesz na pewno opcje ENABLED?? Zassij moze nowsza wersje albo inna niz sam masz.



Oooo a co to za opcja, gdzie to jest? Tego chyba nie widziałem i nie weim gdzie jest także jakgbyś mógł napisać o co kaman :)
  • 0

#6 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 09 03 2007 - 18:37

-prawym na deamona
-virtual cd/dvd/rom
-set number of drivers
-1

I dziala na bank.
  • 0

#7 RAziu

RAziu

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 09 03 2007 - 22:09

:) już mi to pisałes i tyle to ja wiem jagby to był taki problem to bym tu nie pisał chodzi o to że ja tak robie

-prawym na deamona
-virtual cd/dvd/rom
-set number of drivers
-1

to nie tworzy mi sie wirtualny disk
  • 0

#8 coolzio

coolzio

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 10 03 2007 - 00:05

A próbowałeś używać tylko jednego dysku wirtualnego? Z tego co przeczytałem to masz jeszcze alcohola. Może przez niego ci się to gryzie (chociaż to dziwne bo kiedyś u mnie działało bez problemu). Wyłącz w nim dyski witualne i spróbuj daemonem
  • 0

#9 RAziu

RAziu

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 03 2007 - 01:18

Alkohola zainstalowałem po to żeby sprawdzić czy nim da sie stworzyć wirtualne dyski ale również sie nie dało i juz nie mam alkohola mam już tylko Daemon Tools.
  • 0

#10 luxus150

luxus150

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 06 2007 - 11:54

dziwne, ja tesh mam problem z virtualnym cd rom'em.....sprawdzałem daemona, alkohola, clone'a i nic nie moge zrobic co w xp nie stwarzało problemów. a nawet po kombinacjach z clone system mi pada:( a niektorych wersji daemona w ogóle nie moge zainstalować gdyż wyskakuje niezgodność z systemem....moze trzeba poszukac czegos pod viste?
  • 0

#11 Szymon97

Szymon97

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 12 2007 - 20:25

radzio napisał: Alkohola zainstalowałem po to żeby sprawdzić czy nim da sie stworzyć wirtualne dyski ale również sie nie dało i juz nie mam alkohola mam już tylko Daemon Tools.

Dasie stworzyć dyski na tym i na tym zainstaluj sobie daemon 4.11 albo jaki ci dusza zapragnie wgraj sobie spol... do daemona: (nacisnij prawym przyciskjem myszy na daemona ,,wirtualny cd/dvd_rom"tam masz ,,określ liczbe napendów"
i wybiesz sobie ile chcesz dysków wejdzcie na www.dobreprogramy.pl i sciągajcie pozdrawiam:)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych