Skocz do zawartości


inf

Rejestracja: 07 lut 2008
OFFLINE Ostatnio: 11 03 2008 17:21
-----

Moje tematy

Pobieranie - Przerywanie pobierania

07 02 2008 - 16:35

Witam, od jakiegoś czasu, gdy pobieram pliki z internetu, nagle pobieranie zatrzymuje się. Jak pobieram pliki tak około do 5mb - jest ok, pobiera się całość. Ale jak chcę pobrać jakiś większy plik ok 10mb wzwyż pobieranie zatrzymuje się najczęściej przy: 2%; 7% a czasem przy 20% lub 40 paru. Kompletnie nic nie mogę pobrać co jest bardzo irytujące. Kolejnym mankamentem jest to, że jeśli jakiś program musi połączyć się z serwerem w celu pobarania aktualizacji itp. wyskakuje błąd - nie można się połączyć z serwerem... Jedynie gadu gadu działa - ostatnio udało mi się naprawić - chociaż nie wiem jak... Próbowałem ściągać pliki przez menadżery pobierania, też nic - w ogóle się przez nie nie pobiera. Próbowałem pobierać przez rożnego rodzaju programy p2p - też nic... Ani jedego procenyu. Nic kompletnie nic. Komputer skanowałem kilkoma antywirusami, nic nie znalazły. Używam Windowsa XP prof. SP2. Nie wiem co mam zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Kupując komputer nie dostałem płyty instalacyjnej z systemem operacyjnym. Ale mam naklejkę z kluczem. I tu pytanie: Skąd można wziąć windowsa bez klucza - takiego, żebym mógł wpisać ten klucz, który mam na naklejce?