Skocz do zawartości


ikarr

Rejestracja: 21 lut 2012
OFFLINE Ostatnio: 01 03 2012 11:56
-----

Moje posty

W temacie: Jaki CMS do strony z Blueprintami ?

01 03 2012 - 11:52

Wiecie nie pisałem że musi być darmowy ale na początku dobrze by było, tak na próbę jak to się rozwinie potem kupić pożądny silnik. Więc na darmowym forum lub e sklepie nie da się wstawić pożądnej galerii z bluprintami ustawionymi według marki i alfabetycznie nazwami. Hmmm. A co z sklepem jakimś typu motoryzacyjnego nie ma darmowych skryptów. Coś jak oto moto podobne. Czy zwykły silnik sklepu z multiwyszukiwarką ?

Pytanie było: podobne z blueprintami a nie 100% takie samo. Jaki by był najbardziej podobny silnik z dodatkami by osiągnąć taki cel. Grafike zrobie sam tylko programować nie wszystko umiem uczę się.

Więc coś podobnego do tych podanych wyżej koniecznie: galeria z miniaturami oddzielonymi jak post lub przedmiot w sklepie, grupy przeglądających po i przed rejestracją- logowaniem, multi wyszukiwarka, newsy ewentułalnie mogę zlinkować zwykłą strone cms by mieć newsy z forum.

W temacie: Jaki CMS do strony z Blueprintami ?

29 02 2012 - 13:45

Witam, ponownie a coś takiego: http://www.smcars.net/ Tylko bardziej alfabetycznie forum lub multi wyszukiwarka po rocznikach nazwach czy markach jak na stronach motoryzacyjnych. A może poprostu jakiś e sklep z wylączonymi cenami przy bluprintah tylko modele 3d ceny by miały ?

W temacie: Jaki CMS do strony z Blueprintami ?

28 02 2012 - 22:30

A chociaż pod same blueprinty z rejestracją. Np forum ?