Skocz do zawartości


hungry

Rejestracja: 31 sty 2014
OFFLINE Ostatnio: 29 12 2017 14:11
-----

Moje posty

W temacie: Jaki tablet dla dziecka? [kwota nie określona]

31 01 2014 - 22:56

Nie chcę wyjśc na skąpca, ale żeby nie dać się oszustom podwyższającym ceny w sezonie komunijnym, ja już teraz bym się za czymś rozejrzał. W najlepszym przypadku można zaoszczędzić 100-200 złotych


W temacie: Tablet sie nie uruchamia

31 01 2014 - 22:54

Ostatecznie jeśli nie chcesz stracić gwarancji, to oddaj do serwisu...


W temacie: wybór smartfona

31 01 2014 - 22:53

Jak dla mnie poważnie można się zastanawiać tylko nad LG albo samsungiem. Osobiście mam ten model LG i jestem bardzo zadwolony - nie mam jakichś szczególnie wygórowanych potrzeb, dlatego wyświetlacz w tym rozmiarze mi odpowiada, aparat też jak dla mnie spełnia swoje zadanie, tak naprawdę telefon tworzą teraz aplikacje - od Ciebie zależy jak bardzo funkcjonalnym uczynisz swojego smartfona


W temacie: Jakie są jeszcze drukarki ?

31 01 2014 - 22:51

Drukarka 3D to ma tylko taką nazwę, w rzeczywistości już za 1500zł możesz nabyć urządzenie które za pomocą odpowiedniej głowicy i materiału np. tworzywo sztuczne ABS w formie cinkiego drucika, wyprodukuje ci części np. do drugiej drukarki, można przyrównać też do drukarek frezarki do wykonywania różnych płaszczyznach wzorów na różnychj materialach.

Masz jakiś konkretny model na myśli? Bo szczerze mówiąc nie widziałem nic w granicach 1500zł