Skocz do zawartości


Zdjęcie

[html/xhtml] Jak tworzyć stronę www


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dsgrup

dsgrup

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 12 2007 - 00:56

Witam chcialbym uczestniczyc w programach partnerskich ale nie wiem jak np. tworzyc strony www,jak wstawic banner na strone itd itd czy ktos moglby mi to wszystko wytlumaczyc prosze

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 23 12 2007 - 21:55

Jak tworzyć strony i wstawiać banery, buttony, linki, userbary i inne badziewia na stronę dowiesz się jeżeli przeczytasz kurs html na stronie http://kurshtml.boo.pl/ ;)

  • 0

#3 Azetix

Azetix

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 29 12 2007 - 21:31

Sporo czasu temu ktoś do mnie na GG napisał, jak zrobić "stronkę w domenie" i też prosił o "wytłumaczenie" :P Dość nachalnie zresztą. Na moją aluzję, żeby nauczył się podstaw HTML a dopiero potem zaczął robić stronę, odpowiedział, żebym mu HTML w jakiś sposób wytłumaczył... Nie miałem zielonego pojęcia jak to zrobić, więc odparłem, że HTML jest jak tabliczka mnożenia, nie da się jej wytłumaczyć - trzeba ją sobie wkuć.

Odsyłam więc do dobrego wg mnie kursu Pawła Wimmera
Link


Nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że w dzisiejszych czasach strona "niedynamiczna" (bez PHP czy chociażby JavaScript) byłaby przejawem archaizmu.
Programowanie dynamicznych stron WWW polecam zacząć od zapoznania się z kursem ze strony WebDiary.pl
Link


P.S. Wracając do wyżej wymienionego jegomościa który prosił mnie na Gadu o pomoc... Najśmieszniejsze było to, że ten człowiek kupił już serwer i domenę, nie wiedząc nawet jak zacząć robić taką stronę...

P.S. 2 - Mam nadzieję, że nie popełniłem żadnej "zbrodni" odpowiadając na temat w 6 dni od ostatniego postu? :]
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 29 12 2007 - 21:49

Przeważnie po odpowiedzi usuwam wszystkie zbędne tematy jednak sposób w jaki to opisałeś jest jasny i logiczny więc popełniłeś jedynie dobry uczynek tłumacząc wszystko łopatologicznie :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych