Skocz do zawartości


gtx580

Rejestracja: 23 lis 2011
OFFLINE Ostatnio: 25 11 2011 00:19
-----

Moje posty

W temacie: Asus 580 GTX Direct CU II - problem

25 11 2011 - 00:15

Komp ma tydzień. Od początku tak jest. Myślałem, że przejdzie. Nie miałem zbyt dużo czasu na zabawę nim. Nie ma co odkurzać. Kartę wyciągałem i wkładałem parę razy :( .

Do TV podłączałem przez DVI. HDMI nie było ruszane :)

I TO JEST WŁAŚNIE DZIWNE ! Na TV WSZYSTKO HULA a na monitorach jest qpa.

Powinienem dzisiaj nagrać filmik i wrzucić.

Jutro chyba również skontaktuję się z Komputronikiem.pl ;]

Nie widzę opcji "Edytuj Post"

Hah a teraz najlepsze: przy nagrywaniu CamTasia Studio 3dsMARK 2012 jest syf i kiła z mogiłą lecz na filmiku nie widać mrugnięcia nawet (bo to jest problemem).
FRAPS w Battlefieldzie 3 - w grze wraz z nagrywaniem syf i kiła z mogiłą ale filmik pierwsza klasa bez jednego mrugnięcia.

Pytanie o co teraz chodzi ?

Próbowałem nagrać ekran monitora telefonem ale tego wtedy nie da się zauważyć. 5mpx jednak szału nie robi w N97.

Panowie problem rozwiązany !

Wszystko dotyczyło właśnie tego kabla KARTA GRAFICZNA - > MONITOR

Poprzednio miałem komputer z GeForce 8800GTS 640MB. Mój monitor Asus był podłączony kablem D-SUB --> przejściówka na DVI --> Karta Graficzna 8800GTS 640MB.

Teraz wziąłem kabel, którym podłączyłem Sharpa Aquosa --> Komputer. Porównałem kabel od TV i czegoś tam do mojego stosowanego Asus (monitor)--> karta graficzna Asus 580GTX Direct Cu II i okazało się że różnicą był jeden bolec mniej w tym na którym działa wszystko prawidłowo.


Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za pomoc i bardzo dobre rady w tym temacie, głównie pomysłowi DVI )

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

W temacie: Asus 580 GTX Direct CU II - problem

24 11 2011 - 20:46

Ale dlaczego działa na TV poprawnie ?!?!

W temacie: Asus 580 GTX Direct CU II - problem

24 11 2011 - 20:10

Lipa Panowie.

Sprawdziłem to na dwóch monitorach. Asus 22" oraz Samsung 20". Efekt jest tak samo beznadziejny jak wcześniej :(. Aleeee po podłączeniu do telewizora Sharp Aquos 42" wszystko śmiga ! Battlefield 3 oraz 3dsMAX 2012.

Na innym forum polecili mi włączyć w Panelu Nvidii przymusowo V-Sync. Również tak zrobiłem i żadnej zmiany pozytywnej na monitorach.

Jestem w kropce...

Na monitorze Samsung oraz Asus zmieniałem rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. Nic się nie poprawiło.

POMOCYYYYY !!!!!!!!!!

W temacie: Asus 580 GTX Direct CU II - problem

24 11 2011 - 01:07

Mam najnowsze. Również BETA.

Zapomniałem dodać, że włożyłem dysk z Windowsem XP (zainstalowałem wszystkie potrzebne sterwoniki) włączyłem Age Of Empires 3 i to samo. Poziome paski prześwitujące, mrugające na ekranie.