Skocz do zawartości


grz3loo

Rejestracja: 01 sie 2006
OFFLINE Ostatnio: 01 08 2006 22:22
-----

Moje tematy

Komputer się nie uruchamia/zawiesza

01 08 2006 - 22:22

Witam! Ostatio znajoma podeslala mi swoj komputer zebym zajrzal co z nim jest nie tak gdyz nie chce sie uruchomic. Przy probie uruchomienia kiedy pokazalo sie logo win xp i pasek postepu ladowania komputer sie ponownie uruchamial. Postanowilem sformatowac dysk i wgralem od nowa win xp (instalowalem na innym komputerze). Teraz przy wlaczaniu komputer wyswietla zainstalowane dyski, cd-romy itd. nastepnie w dole ekranu przebiega bialy pasek (ladowanie win) i na tym koniec... pokazuje sie czarny ekran z migoczacym myslnikiem w lewym gorym rogu. Ale problem nie dotyczy tylko tego dysku lecz kazdego jaki podepne na tym komputerze. Trybu awaryjnego takze nie da sie uruchomic (to samo sie dzieje). Idzie natomiast uruchomic DOSa z dyskietki startowej. Zastanawiam sie czy nie jest to wina jakiegos wirusa ktory mogl pozostac na plycie glownej. Jezeli znacie jakis antywirus ktorym moglbym to sprawdzic bez uruchamiania windowsa to napiszcie. Myslalem tez nad aktualizacja BIOSa ale nie znalazlem w sieci: 08/17/2001-694T-686B-6A6LJH2FC-00...
W czym moze tkwic problem i jak go rozwiazac???
Czekam na jakas pomoc bo juz nie mam sily...
Dzieki!Dołączona grafika