Skocz do zawartości


grejpfrut

Rejestracja: 20 sie 2008
OFFLINE Ostatnio: 15 08 2011 07:11
*****

Moje posty

W temacie: Gigabate awaryjny? Może Palit?

15 11 2008 - 21:09

Ten Gigabyte ma lepsze chłodzenie (z przewodami cieplnymi od Zalmana), ale na nic się to zda jak elementy, które zostały użyte do produkcji są słabej jakości.

ło widze elektrycy sami, wiesz ile kosztują kondensatorki takie male i ile najwyzej na nich mozesz zaoszczedzic zeby ci sie to bardziej oplacalo niz serwisowanie kart? :P

W temacie: Rozmiary butów.

12 11 2008 - 00:37

Tak Ziele ale przepłacasz :)

nie kazdy kupuje buty po kilkaset zlotych

ja np. od 3 lat nie wydalem na pare wiecej jak 80 :)

W temacie: [inne]Counter-Strike legalny?

12 11 2008 - 00:23

btw. nie chce mi sie testowac tego, ale nie dziala to czasem bez problemow na steamie? bo raczej powinno. paczka modeli dzwiekow czy map nie bedzie nielegalna (o ile na same dzwieki/modele/mapy masz stosowne pozwolenia itp). jak bedziesz rozpowszechniac silnik to juz jest gorzej. ja bym na twoim miejscu - jak wydajesz po prostu zestaw modeli i takich innych gowien - nie pisal nic o steamie czy ns ale po prostu o csie tylko i wylacznie.

W temacie: Czy w filmie da się zamienić angielską ścieżkę dźwiękową na polską?

12 11 2008 - 00:17

da sie, glupi stary virtualdubmod to ci zrobi, ew. megui czy nawet mkvmuxer z pakietu mkvtools

nie bede sie produkowac i nie bede ci kazal pisac .avs jak nie masz o tym pojecia, odpal vdmod, plik w nim i bodajze w menu streams masz mozliwosc zarzadzania tym, z jednego filmu wymuxuj dzwiek z drugiego wywal stary i wmuxuj nowy, ew. bedziesz musial przesunac go troche jak nie bedzie synchro. glupie audacity sie do tego nada, ew. zamiast edytowac sciezke dzwiekowa mozesz ja przesunac juz w kontenerze (jak uzyjesz czegos bardziej zaawansowanego niz avi, mowie konkretnie o matrosce)

W temacie: [inne]Counter-Strike legalny?

11 11 2008 - 15:02

Mając konto steam i zainstalowanego steama na kompie możesz mieć też werję NonSteam.

uh to nie jest takie latwe, masz licencje na jeden silnik hl pamietaj :D do tego modyfikacja plikow - sam patch moze i jest legalny, ale modyfikowanie plikow ktorych ci nie wolno ruszyc (biblioteki gry itp - pisze w licencji pewno) juz nie :)

btw. aktualnego csa samego nie zassasz - dopiero jak masz konto steamowe z kluczem wpisanym :) pomijam fakt, ze cs juz nie jest darmowy :D

to takie balansowanie na granicy prawa :D wyroku zadnego za to nie dostaniesz raczej, w przypadku ew. kontroli raczej sie nie czepia - bo masz przeciez na steamie 1.6 :(