Skocz do zawartości


Zdjęcie

[game] Problem z grami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaco19

kaco19

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 05 06 2006 - 12:38

moze mi ktos wyjasnic dlaczego moj xp z sp2 przy probie odpalenia jakiej kolwiek gry pokazuje mi jakies durne bledy i konczy powracajac do pulpitu? niektorych gier nie moge nawet zainstalowac:( wezcie jesli mozecie napiszcie mi co moge zrobic z tym przekletym xp zeby wreszcie chociaz w qake arena zagrac, normalnie szlak mnie juz trafia przez to badziewie z mikrosoftu:( wrrrrrrrrrr:) pomozcie mi

  • 0

#2 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 05 06 2006 - 13:06

Na początku napisz dokładnie cały konfig Twojego komputera, przeskanuj hdd antywisusem (Avast jest dobry), do tego SpyBot S&D, następnie usuń wszystkie sterowniki DriverClean'erem i zaintaluj ponownie - pamietaj na samym końcu instaluj DirectX.
Jeśli to nie pomoże, pozostaje format dysku.

  • 0

#3 kaco19

kaco19

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 05 06 2006 - 13:44

Na początku napisz dokładnie cały konfig Twojego komputera, przeskanuj hdd antywisusem (Avast jest dobry), do tego SpyBot S&D, następnie usuń wszystkie sterowniki DriverClean'erem i zaintaluj ponownie - pamietaj na samym końcu instaluj DirectX.
Jeśli to nie pomoże, pozostaje format dysku.

Wyświetl post

mam celerona 1,7 ghz , 512 mb ramu, grafike geforce'a 2 400/440mx. na reszcie sie nie znam wiec nie wiem skad moglbym to przepisac;)
  • 0

#4 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 05 06 2006 - 14:01

Proponuje zrobić format dysku, pozniej zainstalować WIN XP z SP2, następnie stery do płyty gównej, karty graficznej, muzycznej, poźniej najnowszy DirectX, następnie antywirus Avast i firewall Kerio.
Przypuszczam, że masz strasznie zasyfiony system, pełno wirusów, trojanów itp.
  • 0

#5 minox

minox

    Początkujący

  • 67 postów

Napisano 05 06 2006 - 14:12

Według mnie błędy spowodowane są niekompatybilnościa k.graficznej do gier. Przykładowo jeżeli jakaś gra wymaga Shaderów to nie uruchomi się u Ciebie. Wymień gry jakie chciałeś zainstalować / uruchomić. Pozdr.
  • 0

#6 BillyKid1978

BillyKid1978

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 10 06 2006 - 21:08

a może masz włączoną usługę posłaniec

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych