Skocz do zawartości


fuxmen

Rejestracja: 10 sty 2007
OFFLINE Ostatnio: 20 09 2007 09:28
-----

Moje tematy

taniec - how to

03 02 2007 - 18:06

witam
Chyba wiele osób widziało STEP UP. I mam pytanie związane właśnie z tym filmem może nie bezpośrednio. Mam pytanie odnośnie sposob tańca tego gościa tam na początku na tej hausówie co go wywalili. Czy jest na to jakaś specyficzna nazwa? Jakies strony nt tego typu tańca? Może kursy filmy instruktazowe. Chciałbym sie popróbować w tego typu tańcu.
Prosze o odpowiedź i zapraszam do dyskusji..
pozdr
fuxmen

[net] monitoring sieci

02 02 2007 - 23:49

witam
mam w tym momencie dwie karty sieciowe, jedna LAN 100mbit i tam mam neta(neostrade 2mb) i druga karte WIFI11mbits i tam tez mam neta, chcialbym ogolnie monitorowac ile sciagne razem z dwoch łącz. Jednak każdy program potrafi tylko jedno monitorować przez co nie moge ogolnych statystyk mieć. NIe pytajcie dlaczego tak mam po prostu mam. Próbowalem BVmeter i Net trafic meter programiki ekstra ale nie radza sobie z tym albo mi podliczaja neostrade albo tego neta z sieci radiowej ;/
Przykladowo pasek Google desktop radzi sobie i caly ruch w sieci sumuje, lacznie nawet ze zwyklym sciaganiem po sieci, ale nie ma zadnych statystyk ;/ prosze o pomoc moze jest jakis program? albo jak to ustawić
pozdr
fuxmen

[odt] wtyczka do winampa

31 01 2007 - 13:44

czy ktos wie o wtyczce do winampa ktora pozawala na kopiowanie piosenek z listy odrazu bezposrenio, nie szukajac ich na dysku, np. slysze fajna piosenke i chce ja wgrac sobie na mp3player i nie chce mi sie szukac jej na dysku tylko daje w winampie kopiuj i juz mam