Skocz do zawartości


fryzjer

Rejestracja: 25 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 20 10 2009 17:20
-----

Moje posty

W temacie: Windows 7, Reset przy starcie systemu

19 10 2009 - 21:30

Dobra, jednak zdecydowałem się na format i reinstalkę systemu, ale niestety. Komputer najpierw nie chciał się zbootować z CD, zadziałał dopiero po przywróceniu domyślnych ustawień BIOSu. Niestety, to nie koniec:


Instalator Win 7 rusza (chociaż straszliwie wolno) z tym, że ma dziwny problem z moimi dyskami:

Obecnie mam dwa: Seagate Barracuda 7100 180 GB i WD Caviar Green 1TB. Ten pierwszy jest dyskiem systemowym z jedną partycją (C:), drugi jest podzielony na dwie (D: i E:), E: trochę większa, ale niewiele. Instalator wykrywa mi tylko jedną partycję z tego większego dysku (chyba D:) oraz DISK 0 PARTITION 1: SYSTEM RESERVED o pojemności 102.0MB, z tego wolne 70.0MB. Przy odłączonym WD Caviar instalator widzi tylko tą partycję zarezerwowaną dla systemu, natomiast przy odłączonym Seagate wykrywa tylko D:.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Jeśli któryś z modów tu zajrzy i uzna, że temat jednak bardziej nadaje się do przeniesienia do działu "programowego" albo rozbicia na dwa oddzielne albo cokolwiek innego to niech się nie krępuje - ja już nie wiem gdzie mam się wyżalić:mad:

W temacie: Windows 7, Reset przy starcie systemu

19 10 2009 - 19:48

Ale jak to sprawdzić jak komputer nawet nie chce wystartować?:mad: