Skocz do zawartości


europejka

Rejestracja: 27 mar 2007
OFFLINE Ostatnio: 05 06 2007 23:33
-----

Moje posty

W temacie: Zanim kupisz notebooka

30 03 2007 - 16:57

Dobra wiadomośćDołączona grafika:rolleyes:))
No i pan szef poddał się po kilku dniach. Pieniądze oddał. Przy wypłacaniu gotówki nie obyło się od nieprzyjemnych przepychanek ale ostatecznie sprawa została zamknięta.
Rada na koniec...trzeba walczyć o swoje prawa!
A tak na marginesie. gdy kupujecie notebooka z uporem maniaka nalegajcie na płyty cd ze sterownikami. Ja takich w momencie zakupu nie otrzymałam. Na wyraźną moja prośbę i nalegania powiedziano mi, ze producent nie dołączył do Acera sterowników na płycie ponieważ wszystko jest na ukrytej partycji w komputerze. Również cały system operacyjny Windows XP ( kod umieszczono na obudowie notebooka pod spodem) oraz wszystkie sterowniki do notebooka. Nie dostałam żadnej płyty. Sprzedawca jeszcze upewniał się u kolegów, czy z pewnością producent nie oferuje do swoich komputerów żadnych płyt i otrzymał potwierdzenie, że do tego modelu notebooka nie ma żadnych płyt.
W zestawie umieszczonym w kartonie mieściły się: komputer z bateria, kabel zasilający, instrukcja obsługi, książeczka niby gwarancyjna(bez j.polskiego) i to wszystko. Dzisiaj przy wypłacaniu gotówki oczywiście brak płyt (których nie otrzymałam) był ogromnym problemem. No ale cóż... z pustego to i Salomon nie naleje:)
Najważniejsze że sprawa została załatwiona.
A tak na zakończenie, nie lepiej było tak załatwić sprawę na samym początku? Unikając niepotrzebnych stresów po obu stronach?
Walczcie o swoje prawa, bo jak będziemy biernie czekać i dawać się wykorzystywać to nigdy w naszym kraju nic się nie zmieni na lepsze.
Pozdrawiam wszystkie dopingujące osoby. Dzięki za trzymanie kciuków:)