Skocz do zawartości


espera

Rejestracja: 19 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 25 03 2011 22:46
-----

Moje tematy

SPF z Orage odrzuca wiadomości

02 12 2010 - 00:34

Mam problem ze skrzynką pocztową. Część e-maili dostaje komunikat: "Diagnostic-Code: smtp; 550 BLAD SPF".
E-maile adresowane do mnie są kierowane na serwer pocztowy na vel.pl, a z niego przekierowywane są m.in. na skrzynkę w orange.pl (możliwość
notyfikacji SMS). I tu jest problem: ten kto do mnie pisze otrzymuje informację, że wiadomość została odrzucona przez SPF w Orange. Tak jest z e-mailami np. z onet.pl. W jaki sposób mogę to zmienić?

TestDisk

02 12 2010 - 00:18

Bardzo polecam: TestDisk rozbudowane darmowe narzędzie do odzyskiwania danych. Program ten również radzi sobie z naprawianiem uszkodzonych lub całkowicie utraconych partycji oraz z przywracaniem możliwości uruchamiania z dysku systemowego w przypadku uszkodzenia tablicy partycji.
Straciłem booty na dyskach, wszystkie odzyskałem dosłownie w chwilę. Męczyłem różne recovery - ten się spisał na 6.

Proszę o ocene strony

02 12 2010 - 00:10

Proszę o opinie: linguamar.pl. Szczególnie krytyczne, ale merytoryczne :)

Samsung R780 opinia

02 12 2010 - 00:07

Po długich poszukiwaniach dobrego sprzętu kupiłem Samsunga R780-JS0APL. Potrzebowałem laptopa do pracy w domu przy tekstach.
Sprawdza się znakomicie. W odróżnieniu od HP Pavilion dv6149 w ogóle się nie grzeje (bardzo podobny design), ale dużo gorszy dźwięk.
Zatem nie polecam do słuchania muzyki. Za to wysoka rozdzielczość i funkcjonalny touchpad. Przycisk włącznika szybko stracił posrebrzanie, ale lepiej wygląda bez tego. Polecam ten notebook.

blokada wysuwania szuflaki CD-ROM

26 11 2010 - 11:33

Pytanie jak w temacie - w jaki sposób można zablokować przed dzieckiem szufladkę CD-ROM?
Boję się, że niedługo nabierze wystarczająco dużo siły by ją wyłamać. Możliwość wyłączeni zasilania komputera guzikiem wyłączyłem, naklejkę Windowsa zabezpieczyłem dodatkowymi taśmami, ale w jaki sposób zablokować szufladki? Wysunąć mogę np w Explorerze... nie potrzebuję guzików...
Z góry dziękuję za pomoc przed własnym dzieckiem :E