Skocz do zawartości


emi1244

Rejestracja: 20 paź 2012
OFFLINE Ostatnio: 25 10 2012 21:06
-----

Moje tematy

Logi - Niechciane okienko

21 10 2012 - 20:06

Witam.

Od pewnego momentu, tj. od chwili gdy zablokowałam natrętnie wyskakujące okienko (niestety nie pamiętam z jakiego powodu i programu się pokazywało) i w oknie przeglądarki pojawiło się coś takiego: Załączony plik  screen.jpg   1,82 KB   40 Ilość pobrań nie mogę odtwarzać filmików ani muzyki ze stron typu youtube czy wrzuta (strony, na których ogląda się filmy online działają bez zarzutu), ponieważ zawiesza mi się cała przeglądarka. Podkreślam, że przeinstalowałam wszelkie wtyczki i programy, które potencjalnie powinny być za to odpowiedzialne i nie dało to żadnego rezultatu.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale nadmienię, że korzystam z laptopa hp Compaq nx7300.

Załączam logi: Załączony plik  Extras.Txt   125,78 KB   282 Ilość pobrań Załączony plik  OTL.Txt   88,49 KB   290 Ilość pobrań


Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? :)

Problem z odtwarzaniem filmików

20 10 2012 - 12:31

Witam.

Od pewnego momentu, tj. od chwili gdy zablokowałam natrętnie wyskakujące okienko (niestety nie pamiętam z jakiego powodu i programu się pokazywało) i w oknie przeglądarki pojawiło się coś takiego: Załączony plik  screen.jpg   1,82 KB   25 Ilość pobrań nie mogę odtwarzać filmików ani muzyki ze stron typu youtube czy wrzuta (strony, na których ogląda się filmy online działają bez zarzutu), ponieważ zawiesza mi się cała przeglądarka. Podkreślam, że przeinstalowałam wszelkie wtyczki i programy, które potencjalnie powinny być za to odpowiedzialne i nie dało to żadnego rezultatu.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale nadmienię, że korzystam z laptopa hp Compaq nx7300.

Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? :)