Skocz do zawartości


elvisman

Rejestracja: 26 lis 2009
OFFLINE Ostatnio: 08 12 2009 21:22
-----

Moje posty

W temacie: Ga-945 GCM-S2L + E8400 - czy płyta to wytrzyma?

04 12 2009 - 11:40

robisz reinstalacje systemu poprzez Uaktualnienie z bootowalnego instalatora Windows XP

potem instalujesz wlasciwe sterowniki i wszystko powinno dzialac



to w końcu reinstalacja czy uaktualnienienie ? :)

W temacie: Ga-945 GCM-S2L + E8400 - czy płyta to wytrzyma?

03 12 2009 - 22:47

Ostatnia kwestia. Słyszałem, ze przy zmianie mobo winda nie ruszy, i trzeba reinstalować. czytałem tez, ze po odinstalowaniu jakichś sterowników system powinien wstać, tyle, że przy zmianie chipsetu ta sztuczka nie daje efektu i dalej trzeba reinstalować. Wiecie może ile w tym prawdy i czy odinstalowanie sterów (których?) obroni mnie przed reinstalką?

W temacie: Ga-945 GCM-S2L + E8400 - czy płyta to wytrzyma?

03 12 2009 - 20:08

nie pójdzie a nawet jak pójdzie to będa problemy , sam mam tą mobo i potwierdzam to padaka do OC




...nie samym OC człowiek żyje.... plan jest taki: kupić procesor - np serii E7xxx - FSB 1066 - niby obsługiwana przez mobo potem kiedyś zmienić mobo. chciałem się dowiedzieć, czy ktoś miał mocniejszy procesor na tej płycie... bo zmiana płyty może się wiązać ze koniecznością reinstalki windy - czego bym chciał uniknąć....jak nie E8400 - to chociaż E7400 - wygląda bezpieczniej z punktu widzenia FSB. Słyszałeś moze, zeby ktoś na tej mobo usadził jakiś szybszy procek ?

W temacie: [max 400 PLN] modernizacja kompa - nowy procesor, czy zmiana mobo + OC ?

28 11 2009 - 19:03

3.5GHz i ddr2 na zasilaczu 400W - delikatna sprawa. j/w sprzedaj płytę i prosesor i kup (nawet uzywke) C2D 5xxx/7xxx + płyta (najlepiej na chipsecie P35)




...Ty mnie tutaj nie strasz - zasilacz kupiłem specjalnie po to, żeby sobie troszkę pomajstrować przy częstotliwości i napięciu....:)


a co do mobo.. to myślałem nad Abitem P5k, a potem E7500 + jakiś większy cooler co sądzicie? po zmianie mobo będę musiał zarejestrować windę drugi raz?