Skocz do zawartości


elansky

Rejestracja: 20 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 20 01 2011 21:12
-----

Moje posty

W temacie: Włamanie na gg/ komputer

20 01 2011 - 20:40

Jeśli zainstalował na waszym PC jakiś złośliwy soft to zostanie automatycznie usunięty i zablokowany.


Nie no mysle ze nic takiego nie miało miejsca poniewaz bezpośredniego konkaktu z komputerem ni miał poniewaz go nie dotykał

W temacie: Włamanie na gg/ komputer

20 01 2011 - 19:23

Dobrze a powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jeśli zainstaluje któryś z wyżej wymienionych programów to czy gdy ten chłopak próbowałby dalej wykradać wiadomości to ja dostanę jakieś info na ten temat czy po prostu zostanie mu to zablokowane a ja nie będe nic wiedzieć ?
I jeszcze jedno czy np mogę zainstalować 2 zapory np sunbelta i Comodo to nie będą się one ze soba klócić...) czy tylko jedną?


Powiem Wam tak że gdybym potrafiła to odwdzięczyła bym mu się w jakiś równie chamski sposób. Osłabiają mnie sytuacje tego typu. Najgorzej ze taka osoba najpierw podaje się za dobrego kolegę i taki się rewanżuje.. Ale to są polskie realia..

W temacie: Włamanie na gg/ komputer

20 01 2011 - 14:20

Tak oni mieszkają wszyscy razem... W dodatku razem pracują i włamywacz jest kierownikiem czy tam brygadzista mojego chłopaka wiec nie wiem czy pomysł z danie w pysk jest najlepszy.
Po pracy już puszczone są jakieś kłamliwe plotki. Ciężka sytuacja. Prośba o nie robienie takich rzeczy więcej i tak nic nie da. Bo wiece jak to jest powie jedno a zrobi drugie.
Chodzi mi teraz bardziej jak się zabezpieczyć i odciąc dostępu temu gościowi do tych wiadomości ?

W temacie: Włamanie na gg/ komputer

20 01 2011 - 11:42

Tylko że kupno tego oprogramowania mnie narazie nie ratuje ponieważ mój chłopak jest poza domem i tak będzie jeszcze przez około miesiąc. Nie ma możliwości bu mu to nawet jakos przesłać...
Jakieś inne porady. Chce zapytać czy jesli zmieniłam komunikator i rozmawiam z nim teraz na tlenie to jak myślicie ten chłopak znów może to wszystko czytać ?

W temacie: Włamanie na gg/ komputer

20 01 2011 - 11:15

Sieć nie jest zabezpieczona...zarówno ja jak i mój partner jesteśmy laikami w takich tematach.. Chłopak nie instalował ani żadnych zapór ani nic po prostu podłaczął się pod sieć codziennie podając jakiś tam 14 czy 16 cyfrowy klucz i pisał do mnie. To jest ich wspólna sieć, korzysta z niej jeszcze kilka osób mieszkająca razem z nimi w domu.
Więc co mam teraz poradzić chłopakowi ? Mam gdzieś szukać tego Symantec NIS 2011 i kazać mu to instalować ?