Skocz do zawartości


dziula83

Rejestracja: 03 mar 2012
OFFLINE Ostatnio: 30 03 2012 10:08
-----

Moje posty

W temacie: Sterownik do matshita dvd-ram uj-841S

05 03 2012 - 19:58

podejrzewam ze tak, bo juz używałam wielu narzędzi diagnostycznych, płyt, sterowników itp, laser tez czysciłam. Pod tym linkiem jest info nt mojego problemu http://www.megaleecher.net/Fix_Power_Calibration_Error. Robiłam wszystko z tej listy Tylko zastanawiam się jeżeli to laser to dlaczego czyta płyty? Jest to możliwe ze laser odczytuje płyty a zarazem jest uszkodzony ?

W temacie: Sterownik do matshita dvd-ram uj-841S

05 03 2012 - 15:44

Tez juz to robiłam. Urządzenie jest widoczne w systemie, odczytuje płyty ale nie nagrywa płyt, myslałam ze to problem z płytkami, ale kupowałam juz różnych firm i na żadnej nie chce zapisac problem "typu power calibration error"

W temacie: Sterownik do matshita dvd-ram uj-841S

04 03 2012 - 15:52

Już z tego korzystałam, własnie to narzędzie znalazło mi błąd w napędzie optycznym (brak sterownika), ale nie jest w stanie go zainstalować. Wyświetla się błąd "Wybrana stacja dysków nie umozliwia zapisywania. Jezeli korzystasz z wielu stacji dysków CD/Dvd spróbuj użyc innej stacji. W przeciwnym razie moze byc konieczne zainstalowanie nagrywarki dysków CD/DVD"

W temacie: Sterownik do matshita dvd-ram uj-841S

03 03 2012 - 19:18

Ściągnęłam, zainstalowałam. Znalazło mi nieaktualne sterowniki do innych podzespołów, do napędu optycznego nic.