Skocz do zawartości


dziango

Rejestracja: 27 paź 2006
OFFLINE Ostatnio: 18 01 2013 20:22
-----

Moje tematy

nowy ram w starym PC

27 10 2006 - 13:08

Cześć. Mam starego kompa Athlon 1000 , płyta Epox 8KHA+ VIA KT266/A, ram DDR 256Mb PC 2100, grafika GeForce 2 32 MB Ti. Chciałbym go trochę rozbudować dołożyć pamięci i wymienić grafikę. Czy mogę dołożyć 256Mb PC 3200 ? Czy nie będzie konfliktów ? Jaką grafikę polecacie (do tej płyty) do ok. 250 zł ?. Nie spodziewam się rewelacji ale z kupnem nowego muszę jeszcze poczekać.