Skocz do zawartości


donio001

Rejestracja: 15 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 19 07 2012 09:23
-----

Moje posty

W temacie: Problem z wyłączaniem komputera

16 07 2012 - 17:02

no właśnie tylko ze nie dam rady zanieść im do sklepu gdyż takie co kosztuje 30 zł a trwa tydzień albo i dłużej a ja potrzebuje kompa do sprawdzania poczty i wystawionych rzeczy na allegro a co najlepsze w tym raz kiedyś oddałem przez telefon stwierdzili że to płyta jak poszedłem po odbiór okazało się że działa to stwierdzili żebym jutro przyjechał i faktycznie to była płyta więc kupiłem i wymieniłem co najlepsze potrafili to zrobić w 1 dzień a tak to tydzień trwa

ale w sumie po tym kontem żeby podłączyli drugi na chwile to może ale byłem się godzinę temu pytać o 400W zasilacz to mi za 85 zł polecili na modecom też z czarnej listy, Co za tym idzie może mi taki podłączą na chwile i będzie się tak samo dziać. zobaczę może ze znajomych ktoś będzie miał jakiś markowy w co wątpię :D

W temacie: Problem z wyłączaniem komputera

16 07 2012 - 16:34

Tylko to wiąże się z zakupem z tym że patrzyłem u kumpla ma "qoltec 400W" ale z sprawdzałem na jednym forum jest to zasilacz również z czarnej listy . A jeden z tych tanich dostępnych w moim rejonie bo w Toruniu a tu jaki jest w miare w cenie http://www.morele.net/zasilacz-gembird-ccc-psu5-12-244082/ no chyba że kolega mógłby mi coś nie drogiego zaproponować