Skocz do zawartości


daniel S

Rejestracja: 30 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 01 10 2007 13:59
-----

Moje tematy

Proces system obciąża procesor

30 09 2007 - 02:39

witam,
mam nastepujacy problem z kompem, chodzi o to że komputer mi strasznie zwalnia podczas np uzywania opery, firefoxa, nie można w zasadzie niczego innego zrobić, gdy sie uruchamia np opera, sprawdzalem menażera zadań i zauważylem pewną zaleźnośc że zawsze jak uruchamiam opere proces system wchodzi na obroty i zajmuje 60-99 zasobów procesora, jedyna przegladarka jaka moge uzywać jest IE6 ,sytuacja sie powtarza jak thunderbirda uruchamiam i wydaje mi sie że przed poprzednim formatem powodem dlaczego mi zwolnil komp bylo zainstalowanie deamon tools, system na kompie postawilem jakies 3 dni temu i zrobilem to juz po raz drugi w ostatnich 2 tygodniach, odrazu wykluczam wiry i trojany bo wszystko sprawdzałem nie ma sie doczego przyczepić hijackthis też, szukałem pomocy na innych forach i są rózne teorie na takie problemy ale nie dokładnie taki jak ja mam, chodzi o to że gdziś był problem że to prze karte dzwiekowa która gryzła sie ze zintegrowaną a inna sprawa byla podobna ale facet ups używał i mu sie to jakos winda gryzło po bezpośrednim podlaczeniu zadzałala bez problemu, u mnie nie ma tak łatwo, dlatego pisze :D
posiadam
procka amd athlon 3200+ (hmm przed tymi formatami wszystkimi jechałem na 2800, ale niesugeruje niczego)
1 GB ramu
grafa radeon x1950
płyta asusa
aha i winde xp pro