Skocz do zawartości


Zdjęcie

czyżby grafika padała


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 enklava

enklava

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 05 2007 - 16:17

Cze

Mam problem ze swoją kartą graficzną ( tak przynajmniej przypuszczam , że to wina grafy ) .

Dziwne akcje występują nawet na pulpicie tzn. monitor tak jakby na chwile gaśnie i znów się zapala ( tyle, że dioda na monitorze cały czas świeci się na zielono) , czasem po powrocie do normalnego stanu widoczne są jakieś błędy w wyświetlaniu txtu ,ikon itd

Z grami też mam problemy

W WarCrafcie 3 po kilku minutach grania coś wali się tak jak by z odświeżaniem , na całym ekranie widać takie jasne trójkąciki w których widoczna jest różnica w odświeżaniu, raz się robią jaśniejsze raz ciemniejsze ( ale cały czas są praktycznie przezroczyste ) Dołączona grafika

W Commandosie 3 to samo , ale gra po kilku sekundach wraca do windowsa

Counter Strike 1.6 - po kilkunastu minutach gry komp dostaje totalnej zwiechy ALT+CTRL+DEL / ALT+TAB nie pomaga , totalna kaplica , tyle że nie ma żadnych błędów w wyświetlaniu


BattleField Vietnam : Gra co jakiś czas łapie zwiechy trwajace 10-20 sekund. Dziwi mnie tylko , że komputer wtedy nie reaguje na wciskane przeze mnie klawisze , tzn jak latam w helikopterze , to na czuja wiem , co musze zrobić żeby wyrównać maszyne , tak żebym sie nie rozbił . Ale co bym nie zrobił to i tak zawsze sie rozbijam - totalna agonia komputera przez te 10-20 sek ;]


Moj komp :
KG : GeForce 4mx
R : 512mb/400mhz
P : Athlon XP+ 2500
PG : ASUS A7N8X-E Deluxe

Detonator mam w wersji 4X.XX ( najlepsza wersja do mojego staruszka ;] )


Nie wiem , pewnie grafika zaczyna już padać , może się przegrzewa czy coś , ale znająć życie to pewnie ostatnie dni tego złomu ? Doradzcie w czym moze tkwić problem


PS: Dziś w trakcie gry w BFV wywaliło mi taki błąd nofollow

. Gdy kliknalem myszka , pokazał mi sie pasek zadan , tyle że w takich kolorach ;] , że szkoda gadać . Jak bym miał porównać te kolory które sie wtedy pokazały z tymi które są chociażby w trybie awaryjnym to tak jakbym miał porównać FIFE INTERNATIONAL z FIFA 2007 :SZOK:

  • 0

#2 meesha

meesha

    Zaawansowany użytkownik

  • 527 postów

Napisano 12 05 2007 - 16:27

Jaki zasilacz, jakie temperatury tego bartona?

  • 0

#3 enklava

enklava

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 05 2007 - 16:36

Cheftec 350 W , temperatury nie znam , ale mysle ze sie nie przegrzewa , bo by sam sie resetował. Sa jakies programy które sprawdzaja temp CPU z poziomu WINDY ??
  • 0

#4 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 12 05 2007 - 19:02

Jest wiele programów, które sprawdzają temp. nie tylko CPU, np. Everest, lub SpeedFan

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych