Skocz do zawartości


czapa86

Rejestracja: 09 cze 2008
OFFLINE Ostatnio: 11 06 2008 09:52
-----

Moje posty

W temacie: IE7 problem z zablokowaną zawartością

10 06 2008 - 21:31

Dzisiaj się jeszcze trochę pobawiłem i odinstalowałem IE7. O dziwo na IE6 wszystko działało ok, pytało się o pokazanie zawartości, dałem tak i wszystko się pojawiło. Niestety po ponownym zainstalowaniu IE7 nie działa :/
Czyli wina leży po stronie IE7, może ktoś wie jak po odinstalowaniu IE7 wykasować pozostałe po nim pliki, może to coś pomoże albo ewentualnie mogę przenieść pliki z innego kompa, tylko jakie?

W temacie: IE7 problem z zablokowaną zawartością

10 06 2008 - 14:54

Ok, zrobiłem to ale nie pomogło :confused: Chyba muszę sobie odpuścić bo nic już nie wskuram.

W temacie: IE7 problem z zablokowaną zawartością

10 06 2008 - 13:38

Próbowałeś zresetować IE 7 do ustawień domyśnych? A najlepiej go zresetuj (uwaga! trasisz wtedy ustawienia, pliki tymczasowe itp.).

Zresetować do domyślnych to tak, ale o co Ci chodzi z tym zresetowaniem wogóle to nie wiem, jak to zrobić??

W temacie: IE7 problem z zablokowaną zawartością

09 06 2008 - 22:41

Kaspersky Internet Security 7.0. Na drugim kompie z podobną konfiguracją wszystko działa dobrze. Cofnołem system do 7 maja 2008 i było to samo :D Co dzieje ??
P.S. Sprawdziłem i urzywając Opery wszystko działa dobrze. Co się mogło stać z IE ??

W temacie: IE7 problem z zablokowaną zawartością

09 06 2008 - 22:37

Spoko tylko że takich stron mam kilka a nie chce mi się za każdym razem dodawać ich. Nie wiem czemu ale kiedyś mi to działało, pozatym na innym kompie wszystko działa dobrze, ten problem jest tylko tutaj.