Skocz do zawartości


croc

Rejestracja: 03 wrz 2006
OFFLINE Ostatnio: 20 11 2006 17:50
-----

Moje tematy

A to peszek

28 09 2006 - 21:17

klik

[program] najlepszy program do www

25 09 2006 - 23:01

tak jak w temacie , jaki jest dlawas naj programik do pisania w html, mi najbardziej pasuje websait pro


zniknely mi ikony

24 09 2006 - 23:57

normalnie mam problem,mialem zainstalowane the all seeing eye i cos mu sie porombalo wiec go odinstalowalem najlepsze z tego wszystkiego jest to ze wraz z programem znikla mi wieksza czesc do skrotow do programow i pliki gdzie mialem mp3 filmy itp. zrobilem resta i nadal ich nie ma . wkoszu tez ich nic jakies pomysly??

[backup] Norton Ghost

22 09 2006 - 21:49

wiec tak dosyc czesto rorobie formaty a slyszalem o programiku ktory pozwala na zgranie systemu na cd. ponoc przy nowym zaladowaniu jest o wiele szybciej niz przy instalaci normalnego wina. zastanawia mnie co jest na takim cd zapisane sam system i jego ustawienia. czy np aktualizacje tez sie zgrywaja, co ze strami np do grafy( tez sie zapisuja jej ustawienia) czy to tylko zapis samego sytsemu i na jakich systemach moze to dzialac . a tak wogulke to jaka jest pelna nazwa tego programu. jakie sa jego + i - o ile takie istnieja

wypadek chomika

21 09 2006 - 22:00

wiadomosc ta zasmuci zapewne fanow Top Gear.

Tu Trybunał Konstytucyjny, tam debata o Afganistanie, ale mam wrażenie, że wiadomością dnia jest wypadek Richarda Hammonda. „Chomik” z Top Gear, najbardziej oglądanego programu telewizyjnego świata, jest taki sympatyczny, taki autentyczny, że jego walka ze śmiercią zasmuciła pół świata.


Wiecej